• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyrektora nie ma od miesiąca

  • Thread starter szary pracownik
  • Rozpoczęty
S

szary pracownik

Gość
Dyrektora nie widziałam już od Świąt, podobnie nie widać na szpitalnej Pani dyrektor.
O dziwo Izba funkcjonuje bardzo dobrze, wielu mówi nawet, że pracuje się obecnie dużo lepiej i efektywniej. Coś w tym musi być. Ciekawe ? Prawda???
 
Dyrektor wrócił

Uwaga Dyrektor już jest !!!
Dziś odwiedził wszystkich w Izbie chodząc z panią Dyrektor.
 
Wizytacja

Faktycznie Państwo Dyrektorstwo odwiedziło calutką Izbę od piwnicy aż po dach (choć może w odwrotnej kolejności). Czy może ktoś został wyróżniony dyplomem z okazji Światowego Dnia Celnictwa?- To za parę lat ma być bardzo dochodowy papier, coś jak akcje albo obligacje. Ponoć na światowych giełdach takie dyplomy osiągną rewelacyjną warość.
Czy może skończyło się tylko na tradycyjnych uwagach Pani Dyrektor?
 
Dyrektor wrócił

Hmm, to wy tam w Opolu potrzebujecie widzieć dyrektora żeby być szczęśliwym ;)
Szary pracownik narzeka, że nie widział dyrektora a po co, potzrebuje uścisnąc dłoń, pogadać, a może dyrektor ma mu powiedzieć co ma robić bo nie wie
Ciekaw jestem w ilu IC "szarzy celnicy" widzą Dyrektora u nas ja sam bardzo rzadko i nie płaczę, myslę że wszyscy mamy wieksze problemy
 
A miałem nadzieję, że już go nigdy nie zobaczę. No chyba że spotkamy się w przyszlości na zmianie przy zaworach, to całkowiciae zmienia postać rzeczy :lol:
pozdrowionka dla wszystykich z ic opole z wyjątkiem kilku przydupasków dyrekcji
 
Back
Do góry