• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatek covidowy

bcywil

Użytkownik
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
88
Punkty reakcji
71
Witam. Czy ktoś wie jakimi kryteriami rządzi się ten dodatek? Ja nie zauważyłam żadnych. Chyba jak zwykle " krewni i znajomi królika" . Czy nigdy nie może być krztyny sprawiedliwości? !
 
Tego nie wie nikt. ,,Najśmieszniejsze'', że dostaje go sporo ludzi siedzących w domach. A no sorry, oni służą zdalnie.. Wodzowie też się chowają po chałupach lub innych kątach swoich twierdz-pokojów. Nie ma ich nigdy kiedy potrzeba. Ale nagrody i dodatki dla ,,ziomali'' się pojawią czyli wnioski ktoś pisze.. A Ty frajerze ,,dygaj'' święta, nocki i inne niedziele po przecież i tak ,,dłubiesz w nosie''.. To już dawno nie jest służba nawet średnio poważną, jesteśmy popierdółką i tragikomedią. Sami to pogłębiamy, podejmując takie, a nie inne ,,koleżenskie'' decyzje. ,,NIC ODE MNIE NIE ZALEŻY; JA NIC NIE WIEM''. DNO. A przecież bycie funkcjonariuszem to nie sznurki i inne gadżety na lśniącym mundurku, a decyzyjność, tu i teraz,przysłowiowe jaja i odwaga, zwłaszcza ta cywilna.
 
Ostatnia edycja:
Tak, u nas też dodatki dostały osoby pracujące zdalnie a ci co w terenie nie dostali, więc dlatego pytam, czy nie było żadnych kryteriów? To po co nazywać to dodatkiem covidowym? Po prostu niech to będzie dodatek dla tych co są lubiani przez kierowników, naczelników i innych decydentów. A może jakieś kryteria były? Może wszystkie zawodowe powinny wystąpić z zapytaniem. Myślicie, że to dobry pomysł?
 
Tak, u nas też dodatki dostały osoby pracujące zdalnie a ci co w terenie nie dostali, więc dlatego pytam, czy nie było żadnych kryteriów? To po co nazywać to dodatkiem covidowym? Po prostu niech to będzie dodatek dla tych co są lubiani przez kierowników, naczelników i innych decydentów. A może jakieś kryteria były? Może wszystkie zawodowe powinny wystąpić z zapytaniem. Myślicie, że to dobry pomysł?
Dziwne to zdziwienie, przecież dodatek jest za to, że pracuje się nienormalnie w normalnie ekstremalnych warunkacho_O
 
Back
Do góry