• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Decyzja 6\08

Robotnik

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
76
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Chyba znowu będzie awantura bo nagrody dostaje tylko WZP. Jeżeli pierwsze nagrody w 2008r. są tak pokaźne to nieźle się ten rok zaczyna :lol:

20 funkcjonariuszy WZP, którzy wyjechali na wschód dostało po 1500zł brutto. Kolejny przykład, że lepiej być miernym ale wiernym.
 
Na wschodzie była nas większość Wielkopolan nie Rzepinian a rozkaz wydała stolica :oops:
 
Koperty już nie idą idzie kasa 1.000 na głowę specgrupy.
Kupić można każdego tylko jak długo wytrzymają?
Czy na ich miejsce już ktoś jest?
A co z Lolo Italiano?
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Specnaz

Ciekaw jestem jak przyjmujecie naszych drogich(1000zł) sybiraków.Myśle że nie zadajecie im pytań typu:
-od czego są tacy zmęczeni,
-ile i na jaką kwotę potwierdzili wywozów,
-ilu Ivanów mogło dzięki nim oglądnąć jeszcze raz nasze targowiska ,opylić fajki i spirytus,
-czy dalej są chętni na następne wyjazdy,
-jaka liczba Wańków jest skłonna iść na współpracę ze służbami i zeznać że od momentu przyjazdu dawała Jasiowi-sybirakowi takie kwoty,które pozwolą na załatwienie dla Jasia lub Zdzisia tymczasówki itp.
Zadawanie takich pytań byłoby nie fair bo przecież my też mogliśmy się zgłosić na ochotnika i posmakować tego wschodniego miodu:p Tylko oni byli od nas szybsi i bardziej głodni kasy…yyy to znaczy wiedzy;)

Od autora: Wszystkie dane występujących tutaj osób zostały zmienione. Prawdziwe dane dostępne są na ul.Krańcowej 28.
 
Back
Do góry