• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dbajmy o poziom

tomekromek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
To troche nie pytanie do SSC ale chyba warto zabrac glos w dyskusji.Sledze te dyskusje od poczatku i ostatnio mam przyjemnosc/przykrosc dostrzec, ze odpowiedzi SSC sa coraz bardziej merytoryczne a pytania kolegow coraz bardziej bzdurne i pelne pretensji. Zastanawiam sie kiedy SSC sie zniecierpliwi i rzuci to w diably. Byloby szkoda. Prosze dbajmy o jakis poziom.
 
Dbajmy o poziom...

Zastanawiam sie kiedy SSC sie zniecierpliwi i rzuci to w diably.
Myślę że Ty Tomku na to nie pozwolisz.bo takich ja Ty trzeba w SS na wschodzie,i będzie wielki koniec grzania stołeczka,i kadzenia.Masz stempelek-to na wschód,tam będziesz chwalił wodza-trzeba pracować bo musisz kimś zostać,LPR już nie ma.Praca uszlachetnia,ale trochę pokory..
 
Tomek nie bądź wazeliną

Bierz kołek i przyjeżdżaj na wschód, my Cię dotrzemy.Przemytnicy opowiedzą Ci jak wyglądają Twoje zasłony w oknach, włożą Ci głowę do kibla jak pójdziesz na piwo albo skopią Ci samochód, wtedy zrozumiesz że Jacek nic nie rozumie!
 
Back
Do góry