• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czyżby broń w Urzędach Celnych?

Ciechan

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.

Czyżby w Urzędach Celnych planowano uzbrojenie funkcjonariuszy? Pytam, bo dzisiaj w Naszym IZPW na Cyberny, odbyło się tajemnicze spotkanie w którym udział wzięli Zastępca NUC z Ciechanowa - Krzysio, Naczelnik IZPW - Artek, Kierownik Grupy - Kubuś i główny spec od karabinów - Seba. Zamknęli się w gabinecie i radzili za zamkniętymi drzwiami.

Jedyny powód tego tajemniczego spotkania jaki przychodzi mi do głowy, to kwestia uzbrojenia funkcjonariuszy urzędów. No bo po cóż by innego Krzysio fatygował się osobiście do Warszawy i debatował z głównym zbrojmistrzem?
 
Witam.

Czyżby w Urzędach Celnych planowano uzbrojenie funkcjonariuszy? Pytam, bo dzisiaj w Naszym IZPW na Cyberny, odbyło się tajemnicze spotkanie w którym udział wzięli Zastępca NUC z Ciechanowa - Krzysio, Naczelnik IZPW - Artek, Kierownik Grupy - Kubuś i główny spec od karabinów - Seba. Zamknęli się w gabinecie i radzili za zamkniętymi drzwiami.

Jedyny powód tego tajemniczego spotkania jaki przychodzi mi do głowy, to kwestia uzbrojenia funkcjonariuszy urzędów. No bo po cóż by innego Krzysio fatygował się osobiście do Warszawy i debatował z głównym zbrojmistrzem?

Tajemniczości temu spotkaniu dodaje fakt, że wbrew temu co napisał Ciechan, Naczelnik IZPW nie brał udziału w tym spotkaniu. Wiem bo sama widziałam. Zdziwiło mnie to, że bez udziału Artura odbywa się w naszych pomieszczeniach to spotkanie.

Do tej pory myślałam, że wysoka kadra kierownicza z innych urzędów czy wydziałów przyjeżdża raczej na spotkania do swoich odpowiedników a nie do zwykłych pracowników takich jak Kuba czy Sebastian. Ciekawe o co w tym chodzi? Czyżby naprawdę urzędy miały dostać broń a Urząd Ciechanowski jak zwykle będzie pionierem i pierwszy w Polsce dostąpi tego wątpliwego zaszczytu?
 
Obdzwoniłem kumpli po Urzędach i nic nikt nie wie o broni. Kto to jest ten Sebastian podajcie telefon to może coś się dowiemy.
 
Ciiiiiii, bo się wyda...... Siedzieli cichutko i szykowali zmiany do ustawy o służbie celnej w zakresie broni. A miało być po cichu....

A świstak siedzi i zawija w sreberka.
 
Przecież w tym samym składzie spotykali się już ponad dwa lata temu na lotnisku w Modlinie. Jakoś tak trzy, cztery miesiące przed tym, zanim Kobra został naszym Naczelniczkiem.

Wtedy też pewnie debatowali nad uzbrojeniem urzędów.

Tylko widocznie wtedy, jednocześnie miały dostać broń UC Ciechanów i UC I w Warszawie, bo przecież wtedy Krzysio był już Z-cą Nacz w Ciechanowie, a Kubuś Kierownikiem Referatu Dozoru w UC I.

Straaaaaasznie długo im to idzie. No ale w końcu wiadomo - z bronią nie ma żartów.
Trzeba wszystko robić powolutku i po cichutku, żeby broń Boże nic się nie wydało.
 
Back
Do góry