• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy wierzycie obietnicom Gilowskiej i Banasia w sprawe cła?

Jak dostanę większą pensję to mogą likwidować, nazwa ewentualnej nowej formacji jest mi obojętna. Teraz mam 1300 na łapę.
 
Nie wierzę już w żadne obietnice o "znaczących" podwyżkach.
Ta instytucja się wali. Gdzie podział się szacunek dla pracownika, na dzisiejszym rynku pracy podwyżka rzędu 240 zł brutto to bzdura.
Jak dalej tak "wierchuszka" będzie działać to w pracy zastanie kadra kierownica + kilku przyd.... + kwiat cła "woły do roboty".

ps.
Takiej agitacji przedwyborczej i wstrętnych "obiecanek" dotychczas w cle nie widziałam.
 
Na jednym ze szkoleń baba z mfu nie wiedziała że pracują ludzie na granicy wschodniej. oczy robiła że jest coś takiego jak odprawa podróżnych czyli litr rasputina i karton vicerojów. G... będzie z podwyżek bo oni naprawdę myślą że praca wszystkich polega na siedzeniu w papierkach i odprawianiu towarów z rosji do ue - stempel i dzida, jedziesz dalej. Nie każdy marzy o robocie za 1300 gdy po studiach biega się z fajarką i otwiortką a na dodatek jest się zastraszanym przez podróżnych.
 
babka z MF

hehe to ja byłem w Otwocku na module. Pani z MF też była wielce zadziwiona tym co dzieje się na przejściach granicznych. Widać że są celnicy i celnicy III świata....
 
To ja wam powiem lepszy numer! Na kontrol z MF przyjechali starzy wyjadacze -każde z nich pracowało pewnie już z rok-belki ,gwiazdki ,luzik-ręka w kieszeni, a nie potrafili odróżnić celnego od wopisty-stąd głupie pytania w stronę wopków ,typu gdzie ta Ukraina.Zero orientacji w pracy ,jej organizacji -po prostu zero! Dzieci we mgle ! Dla nich celnicy to tylko ci na pasie granicznym ,o całym zapleczu nie mają pojęcia.Nic więc dziwnego ,że robią co robią!!
 
Back
Do góry