• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy to strach?

bruno

Użytkownik
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
1
Co, funkcjonariusze z naszej kochanej izby katowickiej, strach Was obleciał, gdzie Wasze posty. Jak był dyro nie z Katowic to nikt się nie bał, a teraz co boicie się, ze was przez IP "trafią". Chciałbym znać ludzi z tzw. "trzonu" czy coś takiego, którzy na swoich barkach pono robią całą robotę.
Chodzą słuchy, że jónek blokuje mail-e z innych związków, oprócz tych od klosia.
Podobno wiedza to potęga, dlatego rodzice kształcą swoje dzieci.
Pyta się głupek głupka.
Dlaczego jesteś taki głupi, bo jestem biedny.
Dlaczego jesteś taki biedny, bo jestem głupi.
Dla poprawienia samopoczucia.
Jakby nie nasza robota, tych co robią odprawy, piszą decyzje i nikomu nie potrzebne pisma i informacje, to nasi szefowie, przepraszam "menagerowie", są niczym, bo na niczym się nie znają.
I to MY jesteśmy solą tej IZBY, a nie nasi szefowie.
I niech o tym nie zapominają!:)
 
bruno czytajac twoje posty watpię czy to właśnie ty jesteś solą tej izby może i jesteś solą ale w oku w tym swoim urzędzie.Widać że teraz masz blisko do byłego co nie ?
 
...
Podobno wiedza to potęga, dlatego rodzice kształcą swoje dzieci.
Pyta się głupek głupka.
Dlaczego jesteś taki głupi, bo jestem biedny.
Dlaczego jesteś taki biedny, bo jestem głupi.
Dla poprawienia samopoczucia.
Jakby nie nasza robota, tych co ... piszą decyzje i nikomu nie potrzebne pisma i informacje, ... bo na niczym się nie znają.
...

Bruno! Ty chyba (bez urazy Szanownych Koleżanek) jesteś przysłowiową "blondynką" ?!
Poprawienie samopoczucia następuje, gdy sedno dowcipu jest zachowane.
Pyta się celnik - celnika.
Dlaczego jesteś taki biedny, bo jestem głupi.
Dlaczego jesteś taki głupi, bo jestem biedny.
Kolejność też jest istotna ...
;)
 
Ostatnia edycja:
do bruna

Kolego, to nie strach sparaliżował forum. Ręce i inne członki opadły po tym gdy do ludzi dotarło, że wszelka wypowiedź, nawet najtrafniejsza i najmądrzejsza jest wołaniem na puszczy wobec faktu powrotu starego. Krasnoludki wyskakują z szuflad, a w firmie hula PRL-elowski wiatr. Kasowanie maili to dowód na to co napisałem.
 
Kolego, to nie strach sparaliżował forum. Ręce i inne członki opadły po tym gdy do ludzi dotarło, że wszelka wypowiedź, nawet najtrafniejsza i najmądrzejsza jest wołaniem na puszczy wobec faktu powrotu starego. Krasnoludki wyskakują z szuflad, a w firmie hula PRL-elowski wiatr. Kasowanie maili to dowód na to co napisałem.

Niestety masz 100% racji.Naprawdę trudno się nie zgodzić.A miało być tak pięknie.:mad:
 
do poprzedników

a ja się pozwolę z wami nie zgodzić , jestem w tej izbie od 2002 i uwazam ze teraz wiadomo ze może być inaczej , sprawiedliwiej , wiem od swoich kolegów /żanek / że ani za poprzednika ani jeszcze wczesniej nie byli awansowani a teraz jakoś się dało , nic tylko bić brawo , a malkontenci zawsze się znajdą bądź też piewcy wcześniejszych rządów.
 
do cywila22

Drogi cywilu22, po siedmiu latach już awansowałeś i jako młody nie wylądowałeś
na wschodzie, to masz niezłego garba.
Znam ludzi co dwa lata przed emeryturą dostali bilet na białe niedźwiedzie, a ty co?! Dlatego bronisz kapusi co powrócili do władzy.
Blokowanie maili to dopiero początek, przyjdzie za rok wartościowanie to zobaczycie jak uchole i wazeliniarze wylądują na B a my, czyli cała reszta, na C jak cymbały. Podział tych nędznych 84 i coś tam, to dopiero początek. To dopiero będzie jazda po bandzie.
 
do cywila22

Bruno ma rację kolego. Piękny i bezpieczny masz przebieg tak krótkiej służby.
Też bym nie narzekał, ale chwal się tym tylko anonimowo. Ciekawe gdzie pełnisz służbę. Nie znam takiego szczęściarza osobiście.
 
a ja się pozwolę z wami nie zgodzić , jestem w tej izbie od 2002 i uwazam ze teraz wiadomo ze może być inaczej , sprawiedliwiej , wiem od swoich kolegów /żanek / że ani za poprzednika ani jeszcze wczesniej nie byli awansowani a teraz jakoś się dało , nic tylko bić brawo , a malkontenci zawsze się znajdą bądź też piewcy wcześniejszych rządów.


Widzę,że dla Ciebie sprawiedliwiej tzn.po równo-do najniższego współczynnika i awans,bo dawno nie miał.W związku z tym awanse i nawet znaczne podwyżki dostało takie matolstwo,które nie ma żadnego pojęcia o robocie.
 
"matolstwo . kapusie . wazeliniarze , dupowłazy " a i cywile tak jak ja to debile czyż nie tak ? oto jest wasz poziom , dziekuje ze mam okazję pracować z normalnymi . Blokowanie emali a niby co ? jak którys z was byłby szefem firmy to pozwoliłby na prywate w pracy ? już to widzę.
 
Back
Do góry