• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy Pan Dyrektor opublikuje swoje uwagi w sprawie KAS

bob

Użytkownik
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
55
Punkty reakcji
2
Witam.
7 marca mija termin wyznaczony przez MF na zgłoszenie przez Dyrektorów IC uwag do projektów ustaw o KAS. Myślę że nasz Szanowny Pan Dyrektor w ramach głasnosti opublikuje np. w intranecie przesłane do MF pismo zawierające ewentualne uwagi do projektów ustaw. Wszyscy funkcjonariusze mają prawo wiedzieć co ich najgłówniejszy przełożony myśli służbowo o przedstawionych wypocinach MF.
Tak więc, PANIE DYREKTORZE czekamy!!!!!!!!
 
Nie myślałem o tym, aby to zawiesić w intranecie, ale jak chcesz to bedziesz miał.
Jeżeli jednak oczekujesz bezkrytycznej aprobaty, to chyba Cię rozczaruję, bo będzie to kilka stron uwag merytorycznych. Szukaj na stronach wpo.
 
Nie oczekiwałem ani aprobaty ani krokodylich łez i negacji po całości bo tego drugiego w wystarczającej ilości uświadczyliśmy na forum ogólnym. Z zaciekawieniem, ja i zapewne wielu funkcjuszy zapozna się z uwagami merytorycznymi do projektów. Z góry dzięki za pozytywną reakcję.
 
Back
Do góry