• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

co zostaje celnikowi po zrobieniu podstawowych oplat???

M

mlody celnik po ZKC

Gość
Hej koleżanki i koledzy z cła czy u was też tak ciężko jest po zrobieniu opłat?? mając 1300 zł netto opłaciłem mieszkanie i opłaty i zostało mi 350 zł do końca miesiąca z czego muszę ok 150 na dojazdy do pracy wydać więc 200zł. Kłamali nas przed ZKC a teraz uwięzili nieprawnymi zobowiązaniami za ZKC w razie zwolnienia. Panie podsekretarzu stanu taką nam Pan przyszłość ugotował czy Pan nie chciał? Tam na górze jesteście bezwstydnymi egoistami i liczycie tylko na ludzką naiwność. Nic nie potraficie tylko dobrze kłamiecie a kłamstwo ma krótkie nogi. Idę stad bo rzygać mi się chce jak słyszę kolejne kłamstwa jakie mówicie w MF.
 
To jest właśnie smutna prawda..... Ciekawe czy Banaś też ma na życie 200 zł..... Dranie jedna wielka banda!!!!!
 
mlody celnik po ZKC napisał:
Hej koleżanki i koledzy z cła czy u was też tak ciężko jest po zrobieniu opłat?? mając 1300 zł netto opłaciłem mieszkanie i opłaty i zostało mi 350 zł do końca miesiąca z czego muszę ok 150 na dojazdy do pracy wydać więc 200zł. Kłamali nas przed ZKC a teraz uwięzili nieprawnymi zobowiązaniami za ZKC w razie zwolnienia. Panie podsekretarzu stanu taką nam Pan przyszłość ugotował czy Pan nie chciał? Tam na górze jesteście bezwstydnymi egoistami i liczycie tylko na ludzką naiwność. Nic nie potraficie tylko dobrze kłamiecie a kłamstwo ma krótkie nogi. Idę stad bo rzygać mi się chce jak słyszę kolejne kłamstwa jakie mówicie w MF.
To przyjacielu nie zostaje Ci nic innego jak iść na chorobowe i na czarno do pracy na budowę - tak jak robią inni zmuszeni do tego celnicy.
 
Hej koleżanki i koledzy z cła czy u was też tak ciężko jest po zrobieniu opłat?? mając 1300 zł netto opłaciłem mieszkanie i opłaty i zostało mi 350 zł do końca miesiąca z czego muszę ok 150 na dojazdy do pracy wydać więc 200zł. Kłamali nas przed ZKC a teraz uwięzili nieprawnymi zobowiązaniami za ZKC w razie zwolnienia. Panie podsekretarzu stanu taką nam Pan przyszłość ugotował czy Pan nie chciał? Tam na górze jesteście bezwstydnymi egoistami i liczycie tylko na ludzką naiwność. Nic nie potraficie tylko dobrze kłamiecie a kłamstwo ma krótkie nogi. Idę stad bo rzygać mi się chce jak słyszę kolejne kłamstwa jakie mówicie w MF.

W tej sytuacji pozostaje ci tylko iść na pielgrzymke i sie modlić.
 
Witajcie! serdecznie pozdrawiam, mam ciekawostkę: w IC w Szczecinie od dn. 01.09.07 r. obowiązują nowe aneksy do aktów mianowania polegające na określeniu miejsca pracy dla funkcjonariuszy/pracowników z sz.n.p. dot. miejsca pracy jako UC, powiat i miasto.... Co Wy na to?
Aneksy podpisał nowo nam panujący dyrektor już nie po J.Kapica.
 
pracować za takie pieniądze to skandal!!!
tyle odpowiedzialności za tak marne pieniądze to tylko u nas w Polsce tak można! a jak coś zrobisz nie tak to opierdol gwarantowany...no ale cóż może będzie lepiej...ja jestm dobrej myśli
 
Anonymous napisał:
Witajcie! serdecznie pozdrawiam, mam ciekawostkę: w IC w Szczecinie od dn. 01.09.07 r. obowiązują nowe aneksy do aktów mianowania polegające na określeniu miejsca pracy dla funkcjonariuszy/pracowników z sz.n.p. dot. miejsca pracy jako UC, powiat i miasto.... Co Wy na to?
Aneksy podpisał nowo nam panujący dyrektor już nie po J.Kapica.
trochę wiecej szczegółów
 
...

Czy mógłbyś podać treść takiego aneksu? Oczywiście bez personaliów.

Czy będzie to u Was skutkować obcięciem tzw. delegacji
 
Szczecinie od dn. 01.09.07 r. obowiązują nowe aneksy do aktów mianowania polegające na określeniu miejsca pracy dla funkcjonariuszy/pracowników z sz.n.p. dot. miejsca pracy jako UC, powiat i miasto.... Co Wy na to?

czyżby juz brakowało pienidzy na delegacje???
 
W N.Sączu takie coś było przerabiane (określenie miejsca służny innego niż siedziba Referatu SNP) ale bodobno nie było to zgodne z prawem i później delegacje zaległe wypłacili (niestety bez odsetek). Podobno ostatnio były jakieś nowe wyroki Sądów Administracyjnych w takich sprawach (czyli iż miejscem służby może być np. teren działania UC) . Czy to trend ogólny- polecenie z MF'u czy decyzja indywidualna Dyr.IC
 
lukas00715 napisał:
pracować za takie pieniądze to skandal!!!
tyle odpowiedzialności za tak marne pieniądze to tylko u nas w Polsce tak można! a jak coś zrobisz nie tak to opierdol gwarantowany...no ale cóż może będzie lepiej...ja jestm dobrej myśli
Pewnie że będzie lepiej pytanie tylko komu i kiedy????? :lol:
 
nowe miejsca pracy/słuzby

andi napisał:
Anonymous napisał:
Witajcie! serdecznie pozdrawiam, mam ciekawostkę: w IC w Szczecinie od dn. 01.09.07 r. obowiązują nowe aneksy do aktów mianowania polegające na określeniu miejsca pracy dla funkcjonariuszy/pracowników z sz.n.p. dot. miejsca pracy jako UC, powiat i miasto.... Co Wy na to?
Aneksy podpisał nowo nam panujący dyrektor już nie po J.Kapica.
trochę wiecej szczegółów
Gosciu ze Szczecina mimo naszych próźb nie podałeś zadnych szczegółów czy tylko napisałeś problem żeby tylko coś napisać
 
a propo zarobków

W zwiazku z presją płacową i brakiem w zatrudnieniu Ikea podiosła zarobki swoim pracownikom. Operator wózka widłowego pracujący na magazynie ma na starcie ok 1600zl netto (jeśli zrobi 3-4 nocki w miesiącu to wychodzi 2.000 netto). Info ze sprawdzonego źródła. No to ja jako mkc mam po 3 latach tylko o 500mniej. ech i po co te studia robiłem...
 
MI nie zostaje wiele wiele więcej. Na dojazd musze wydać 500zł miesięcznie :!: :evil: W poniedziałek egzamin po ZKC- cały czas się zastanawiam czy mi się chce wogóle na niego uczyć......
 
Witajcie, Szczecin ponownie (dot. aneksów do aktów mianowania i umów o pracę) Aneksy brzmią tak:" z dn. 01.09.2007 r. DZIAŁAJĄC NA ZASADZIE POROZUMIENIA STRON, DOKONUJĘ ZMIANY ZAWARTEGO Z (X) STOSUNKU SŁUŻBOWEGO - W CZĘŚCI DOT. USTALENIA MIEJSCA ŚWIADCZENIA PRACY - POLEGAJĄCEJ NA USZCZEGÓŁOWIENIU ZAPISU ZAWARTEGO W PIŚMIE Z DNIA 01.05.2004 R. W TEN SPOSÓB, ŻE WARUNEK OKREŚLAJĄCY MIEJSCE ŚWIADCZENIA PRACY: URZĄD CELNY W (X) REFERAT SZ.N.P. ZMIENIAM NA NASTĘPUJĄCY:
URZĄD CELNY W (X) REFERAT SZ.N.P. OBSZAR WŁAŚCIWOŚCI MIEJSCOWEJ MIASTA I POWIATU (X).
To tyle, ma to wpływ na czas pracy i na delegacje. Na razie nic nie wiadomo co i jak. Pozdrawiam
 
Back
Do góry