• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co Was trzyma w zawodzie celnika?

B

Bodzio

Gość
pieniądze? szacunek społeczny? praca w zgranym zespole? współpracownicy o wysokim poziomie kultury osobistej? profesjonalizm zwierzchników? komfortowe warunki lokalowe? pewność zasobnej emerytury?świadomość że doceniono Wasze wysokie kwalifikacje-studia?
 
zdecydowanie nie czas na żarty

w tekscie bodzia należy zamienić znaki zapytania na wykrzykniki i złożyć w mnisterstwie finansów jako propozycje środowiska dla nadchodzącej reformy. reszta jest kwestią rozmów także z udziałem związków zawodowych chociaż trzeba zrozumieć iż nie są większścią i muszą brać pod uwagę istnienie niezależnego myślenia. tego głównie brak w naszej branży i dlatego dochodzi do "erupcji" prywatnego rozumienia zadań naszej działki. brak umysłowego przywództwa skutkuje zwykle takimi efektami jakich dzisiaj jesteśmy świadkami.
Sum Sum Corda
 
Co mnie trzyma w Slużbie?

Kiedy wprowadzono SC przyjechał do nas Dyrcio i odpowiedź brzmi:Ślubowałem uroczyście służyć bezapelacyjnie do końca - mojego albo Jej !!! Po czyn nastąpił uroczysty akt mianowania!!! A że jestem człowiekiem honoru - dotąd tkwiem!!!
 
Bodzio napisał:
pieniądze? szacunek społeczny? praca w zgranym zespole? współpracownicy o wysokim poziomie kultury osobistej? profesjonalizm zwierzchników? komfortowe warunki lokalowe? pewność zasobnej emerytury?świadomość że doceniono Wasze wysokie kwalifikacje-studia?
jaki szacunek społeczny celnik to kanalia złodziej itp
 
Anonymous napisał:
A gdzie w wieku 45 lat w tym 17 w SC na wschodzie znajdziesz robotę????

Zapewne w KAS-ie na Ciebie czekają :D
Jesteśmy za starzy, za dużo wiemy, niedokształceni wg obecnych wymogów i blokujemy miejsca młodym wilkom. !7 lat pracy, co najmiej o 7 za dużo :x
 
Nieudacznictwo,nieuctwo,kredty,lenstwo głupota. Zeby nikt nie poczuł sie urazony, pragne pdkreslic wyraziscie ,ze pisze tylko za siebie!!!!!
 
Bodzio napisał:
pieniądze? szacunek społeczny? praca w zgranym zespole? współpracownicy o wysokim poziomie kultury osobistej? profesjonalizm zwierzchników? komfortowe warunki lokalowe? pewność zasobnej emerytury?świadomość że doceniono Wasze wysokie kwalifikacje-studia?
hihihihji ale kawał
 
Anonymous napisał:
Bodzio napisał:
pieniądze? szacunek społeczny? praca w zgranym zespole? współpracownicy o wysokim poziomie kultury osobistej? profesjonalizm zwierzchników? komfortowe warunki lokalowe? pewność zasobnej emerytury?świadomość że doceniono Wasze wysokie kwalifikacje-studia?
jaki szacunek społeczny celnik to kanalia złodziej itp
łapówkarz i takie tam
 
Back
Do góry