• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co robi Pan S. Siwy ????

G

Guest

Gość
PANIE ADMINISTRATORZE DLACZEGO NA BIEZACO NIE INFORMUJE NAS PAN O AKCJACH PROTESTACYJNYCH ? DLACZEGO NIE PODPIERA PAN NA DUCHU PROTESTUJACYCH, DLACZEGO PAN MILCZY, DLACZEGO NIEZALEZY PANU ABY WSZYSCY SLEDZACY BARDZO WAZNE DLA NAS WYDAZENIA NIE UCZESTNICZYLI W NICH NAWET ZA POSREDNICTWEM TEJ STRONY ???
CZYM ROZNI SIE PAN W SWOICH POCZYNANIACH OD PANI IWONKI ???


Wklejka
Wszystkie osoby pragnące skontaktować się z Moderatorem w sprawie treści zawartych na FORUM oraz w sprawie zasad jego funkcjonowania proszone są o kontakt poprzez PW lub drogą mailową na adresy:
slawomir.siwy@opo.mofnet.gov.pl
lub
slawomir.siwy@celnicy.pl
lub na adres
Oddział Celny w Nysie
ZZFiPSC Województwa Opolskiego
48-300 Nysa
ul. Otmuchowska 50
lub telefonicznie
077 4341160 prosić z Sławomirem Siwy
 
PANIE SŁAWKU-wiem ,że czas ma pan wypełniony sprawami bardzo pilnymi w senacie ,sejmie pomimo to zdobyłem się na odwagę napisać do pana w sprawie zamykania celnych z ic przemyśl,odbywa się to na zasadzie jedna pani powiedział-stawia się ludzi w sytuajach bez wyjścia,aresztowania,brak pieniędzy na adwokata zero rozmowy z prok.czekanie na rosprawę,popadanie celnych w stany depresyjne ,niemoc ,zero reakcji związków,wiem ,że czs leczy rany ale chyba nie w tym przypadku to co się dzieje w tej izbie na polecenie jednego z pośłów (wujaszka po.dyr ic)mieszkańca tego miasta to koszmar bez dowodów .BARDZO PROSZĘ O ZAJĘCIE SIĘ TĄ SPRAWĄ
 
Obawiam się, że powyższa opinia ma pokrycie w rzeczywistości, bo czy można coś robić; dobrze, szybko i dużo? chyba nie, czy kontrola ma się odbywać na ilość, czy też ma być efektowna?. W związku z tym nie wiem czemu ma służyć hasło, że "ze zmiany ma zjechać 600 wózków".
Ma to chyba służyć tylko jednej sprawie, żeby do końca pogrążyć funkcjonariusza, żeby mieć na niego punkt zaczepienia a dalej to już odpowiednie służby postarają się by sprawę odpowiednio zakończyć. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w Naszym kraju. Na zachodzie RZĄD nie dopuścił by do takiej sytuacji. Mówi się dużo o łapówkach, że celnik bierze, w związku z czym KTOŚ postanowił postprzątać, mało ważne że odbywa się to na zasadzie plotek i pomówień, a dlaczego nikt nie zacznie od podwyżek, od uprawnień. Inne służby mundurowe np: Straż Graniczna, Straz Pożarna czy policja posiadają odpowiednie uprawnienia emerytalne, a celnik wtedy gdy trzeba go "zamknąć " to traktuje się go jak mundurowego, ale gdy chodzi o uprawnienia to jest on już tylko umundurowany. CZY TO MA SENS?.
 
Back
Do góry