• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co na to Naczelnik Dudek??

schweps

Użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
157
Punkty reakcji
0
Super reklama robiąca z celników totalnych idiotów.Ciekaw jestem kto już sobie śmiga nową Toyotą??Kto na to pozwolił i co na to SSC??
 
Zastanawiam się co Cię tak oburzyło,tam sama prawda jest pokazana.Prawdą jest że toyota to dobre samochody prawdą też jest że większość naczelników to idioci,więc dlaczego naczelnik Dudek ma być inny.
 
???

ze wszystkich celników zrobiono idiotów dzieki tej reklamie. Nie mam nic do Toyoty ale ktos swiadomie i specjalnie kreuje wizerunek celnika debila.komu na tym zależy?
 
ze wszystkich celników zrobiono idiotów dzieki tej reklamie. Nie mam nic do Toyoty ale ktos swiadomie i specjalnie kreuje wizerunek celnika debila.komu na tym zależy?

nic nowego w tym i powyższym poście, przecież społeczeństwo Was za takich uważa , zresztą od stycznia nic w Waszej sprawie nie zrobiono a Wy jak idioci czekacie nie wiadomo na co
 
Jaka była odpowiedź Pana SSC?

nic nowego w tym i powyższym poście, przecież społeczeństwo Was za takich uważa , zresztą od stycznia nic w Waszej sprawie nie zrobiono a Wy jak idioci czekacie nie wiadomo na co

Zbadaliśmy to. Toyota nie uzyskała zgodzy na wykorzystywanie umundurowania. Wogóle nie ma takiej możliwości aby wydać zgodę. Ustawa o sybolach, znakach itp. mówi o zakanie wykorzystywania pod groźbą kary 500 zł. Dowiedzieliśmy się, że np. policja w takich sytuacjach z reguły nie reaguje. Zwłaszcza jeżeli nie jest to negatywne wykorzystania. Tak jest w tym przypadku. Nas to razi, ale to tylko reklama - naczelnik jest tam postacią uwiarygadniająca przekaz, a więc celnik jako osoba wiarygodna, autorytet.
Mam nadzieję, ze odbiorca - widz ma świadomośc, ze jest to reklama i jak w filnie "wszystkie postacie i sytuacje sa fikcyjne". Być może powinien być taki dopisek, ale w reklamie wszystko jest fikcyjne.
Więc chyba nie będziemy reagować, zwłaszcza, że kara 500 zł może na kierownictwie Toyoty nie zrobić wrażenia.
Na pewnoi byśmy zareagowali gdyby przekaz w sposób negatywny pokazywał celnika i służbę celną.
jk
 
O Matko! Ale macie problem. Jak PiSiorki - bez poczucia humoru. A kawały o mili-policjantach słyszeliście? Na pewno Was bawiły. Aha! Jestem celnikiem.
 
Back
Do góry