• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ciemnogród

  • Thread starter Żyję w Matriksie
  • Rozpoczęty
Ż

Żyję w Matriksie

Gość
A tutaj jak zwykle cisza i zabobony nikt nie ma nic do powiedzenia bo nic nie wie lub jak zwykle boi się wychylić. Siedźcie dalej cicho i wierzcie w cud który się nie stanie. :twisted: (nie chodzi mi o pisanie tylko o działania)
W poniedziałek powinien pojawić sie nasz p.o. ciekawe co będzie miał do powiedzenia "szarej masie" spodziewam się że nic bo był (niektórzy wiedzą gdzie był) :wink:

:arrow: Destruction time again......
 
:roll: Myśle ze Dyr Wasz nowy jest oki,(znam-ic k-ce) ale czy sam jest zadowolony z takiej misji? Watpię ! Marny to awans.......A i u władzy opcja prawa nie po drodze :x
 
Chyba napisałem zbyt zagadkowo 8) tak więc objaśniam że chodziło mi o to co będzie miał do powiedzenia w sprawie rozbiórki S.C. po powrocie z podróży. :wink: i stąd moje :arrow: (niektórzy wiedzą gdzie był).
Pozdrawiam
 
Dalibyście ludziskom z IC Biała Podlaska adres tej strony, żeby się mogli zapoznać co dzieje sie w szerokim świecie. serdecznie pozdrawiam
 
Wiwat ZZZSC RP!

Dam ci kolego adres ciekawszej strony: http://www.bialapodlaska.uc.gov.pl/ W Menu poszukaj linka: Związek zawodowy. Tak, oczy cię nie mylą, to najszczersza prawda! Właśnie tu ukrywa się Wielka Ogólnokrajowa Przewodnicząca Zrzeszenia Związków Zawodowych Służby Celnej RP, Pani Barbara Smolińska. (to ta, która zawsze podpisuje Wspólne Komunikaty smażone przez I. Fołtę z FZZSC) Koleżankom i kolegom w IC Biała Podlaska gratulujemy silnej organizacji zwiazkowej! 8)
 
Re: Wiwat ZZZSC RP!

dysydentka napisał:
Dam ci kolego adres ciekawszej strony: http://www.bialapodlaska.uc.gov.pl/ W Menu poszukaj linka: Związek zawodowy. Tak, oczy cię nie mylą, to najszczersza prawda! Właśnie tu ukrywa się Wielka Ogólnokrajowa Przewodnicząca Zrzeszenia Związków Zawodowych Służby Celnej RP, Pani Barbara Smolińska. (to ta, która zawsze podpisuje Wspólne Komunikaty smażone przez I. Fołtę z FZZSC) Koleżankom i kolegom w IC Biała Podlaska gratulujemy silnej organizacji zwiazkowej! 8)


Jestem ciekawy, czy wiecej się zyska pyskówka z MF i dyrektorami, oznajmianiem od tygodnia o jakiejś akcji protestacyjnej , obrabiania dupy innym zwiazkom , czy spokojnymi i stanowczymi działaniami , popartymi rzetelnym rozpoznaniem prawnym.
No ale ty wolisz pyskówki - ciekawe , czy byłaś na pikiecie pod MF ???? , czy na to już nie styknęło odwagi , bo wypisywać anonimowo na kogoś na forum to żadna sztuka.
Tak w ogóle to mnie walą związki, kLUB WIEWIÓRKA , TPPR, ONZ, Koło wędkarskie, itp. ale niektórzy to pie..lą ,że aż się słabo robi - J. Urban też dużo i fajnie w latach 80-tych mówił (przynajmniej wiedział co ma przekazać lub uzyskać swoim ściemniactwem) - ale co z tego!!!! :shock: :shock: :shock:
 
To jest ostatnia szansa na zrobienie czegokolwiek przez związki zawodowei udowodnienia że mają po co istnieć.
:idea: Nie należę i nigdy nie należałem do zz, mam wrodzoną niechęc do zrzeszania się :twisted:
 
Ale się będzie działo!

ZZZSC RP jest znakomicie przygotowane na spotkanie walentynkowe z Szefem SC w MF 14 lutego 2006! Właśnie opublikowano najświeższy komunikat o podejmowanych przez związki zawodowe działaniach: http://www.bialapodlaska.uc.gov.pl/ > Zwiazek zawodowy. Przewodniczącej ZZZSC RP, Pani B. Smolińskiej gratulujemy świetnej organizacji, waleczności i odwagi! :wink:
 
Pani Smolińskiej nie pasuje

przedruk z www.wssc.szu.pl (autor Olo)
W nawiązaniu do pisma FZZSC/55/ZZ/2006/IF z dnia 02 lutego 2006r. Zarząd Zrzeszenia Związków Zawodowych Służby Celnej Rzeczypospolitej Polskiej pragnie podkreślić ,że obrona miejsc służby oraz pracy funkcjonariuszy i pracowników Służby Celnej RP była i jest dla nas sprawą priorytetową , podjęliśmy kroki umożliwiające zgodne z przepisami prawa działania w tym kierunku. Jednocześnie informujemy ,że w dniach 15,16 luty br. planowane jest Walne Zebranie Zrzeszenia ZZ S.C. RP i w związku z tym proponujemy przesunięcie terminu (po zebraniu) spotkania przedstawicieli Ogólnopolskich Związków Zawodowych działających w Służbie Celnej RP podpisała : Barbara Smolińska W CHWILI GDY CZAS MA ZASADNICZE ZNACZENIE TO SKANDAL !!!!!!
 
Też mi nowość!

Pani Smolińskiej, to by najbardziej odpowiadała praca w Samodzielnym Referacie Unikania Ryzyka. :D
 
Wczoraj w tvp3 lubln w panoramie było wystąpienie Pani Smolińskiej w sprawie redukcji etatów w SC-ale zapomniałem że w Białej Podlaskiej nie ma tv regionalnej z Lublina tylko z Warszawy :lol: :lol: :lol: 8) także pewnie mało kto widział
 
Re: Też mi nowość!

dysydentka napisał:
Pani Smolińskiej, to by najbardziej odpowiadała praca w Samodzielnym Referacie Unikania Ryzyka. :D

a dla ciebie to pronuję posadkę : samodzielne stanowisko próżniactwa , opierdalactwa, krytyki i szybkoschnącego lakieru do paznokci z recyclingu (że nie wspomne o super masci na porost biustu z TV Shop)
 
Back
Do góry