• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Chwała bohaterom

zolcim

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
819
Punkty reakcji
1 027
Miasto
Od Nysy Łużyckiej po Ełk, spoczął nad Rawką :-)
Otóż w ubiegłym wieku, bylo to mroźną zimą (piszą o tym w nowinach jeleniogórskich 93-99, w związku z ubytkiem pamięci nie podam roku) będąc NA SŁUŻBIE w Administracji Celnej pomogłem kobiecie będącej w zaawansowanej ciąży, której samochód wpadł w poślizg i w związku z tym pojazd którym kierowała wpadł do rowu. Wraz ze śp. Arturem (funkcjonariuszem AC i później SC) przy pomocy samochodu służbowego Lada Niva i liny holowniczej wydobyliśmy samochód poszkodowanej z rowu. Gdy okazało się że poszkodowana jest w zaawansowanej ciąży i potrzebuje konsultacji ginekologiczno - położniczej samochodem służbowym przetransportowaliśmy poszkodowaną do najbliższego szpitala ( Lwówek Śląski albo Gryfów Śląski, nie pamiętam, tak się zdarza).
Nie było wtedy takiej konkurencji jak bohater Administracji Celnej...
Niczego nie żałuję! To były piękne czasy!
 
Ostatnia edycja:
Otóż w ubiegłym wieku, bylo to mroźną zimą (piszą o tym w nowinach jeleniogórskich 93-99, w związku z ubytkiem pamięci nie podam roku) będąc NA SŁUŻBIE w Administracji Celnej pomogłem kobiecie będącej w zaawansowanej ciąży, której samochód wpadł w poślizg i w związku z tym pojazd którym kierowała wpadł do rowu. Wraz ze śp. Arturem (funkcjonariuszem AC i później SC) przy pomocy samochodu służbowego Lada Niva i liny holowniczej wydobyliśmy samochód poszkodowanej z rowu. Gdy okazało się że poszkodowana jest w zaawansowanej ciąży i potrzebuje konsultacji ginekologiczno - położniczej samochodem służbowym przetransportowaliśmy poszkodowaną do najbliższego szpitala ( Lwówek Śląski albo Gryfów Śląski, nie pamiętam, tak się zdarza).
Nie było wtedy takiej konkurencji jak bohater Administracji Celnej...
Niczego nie żałuję! To były piękne czasy!
To bezwstydne co napisałem.
Bo nigdy nie myślałem, że w związku z pomocą osobom pokrzywdzonym czy poszkodowanym, ktoś wymyśli jakąś konkurencję typu bohater kas...
 
Trochę mi się to kojarzy z tytułem bohater związku radzieckiego, ewentualnie bohater pracy socjalistycznej😉

panowie banaś i gojny dożywotnimi bohaterami KAS !
 
1000015271.jpg

To też są nasi bohaterowie.
Piękne i godne pożegnanie.
 
Back
Do góry