• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

cenzura

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 537
Punkty reakcji
4 502
Miasto
ZZ Celnicy PL
Witam.

Ponownie zmuszeni zostaliśmy do usunięcia tematu.
Proszę nie pisać obraźliwych postów na inne osoby, proszę także nie używać zdjęć innych osób przy swoich avatarach
 
Panie Siwy nie rozumiem czym naruszyem regulamin tego forum zakadaj temat "CENZURA"-nie uzylem zadnych obrazliwych zwrotow , ani zadnych avatarow.Prosze o wyjasnienia. Byc moze (kolejne wpisy naruszaly ten regulamin ale napewno nie moj). Jezeli ktos lamie jakies reguly to prosze nie karac za to wszystkich normalnych uzytkownikow tego forum.
 
Panie Siwy nie rozumiem czym naruszyem regulamin tego forum zakadaj temat "CENZURA"-nie uzylem zadnych obrazliwych zwrotow , ani zadnych avatarow.Prosze o wyjasnienia. Byc moze (kolejne wpisy naruszaly ten regulamin ale napewno nie moj). Jezeli ktos lamie jakies reguly to prosze nie karac za to wszystkich normalnych uzytkownikow tego forum.

nie wiadomo o co chodzi, bo na forum białostockim i przemyskim jest niezły hardcore, na ogólnym pisze się, ze Nieogolony to ch..j i ku...s, a w Łodzi forum blokowane jest przez jednego Adwokacinę znanego z tego ze skacze po lokalnych partyjkach jak małpa na gumie i jest męzem lokalnej DIC
 
bez urazy

bijcie się w swoje piersi.
jest jak jest, w Twoim mieście rządzi ten - kto ma przyzwolenie !

forum ma wiele odcieni, pomówienia się zdarzają.
admin pewnie musi decydować.

napiszcie tak aby pozostali zrozumieli niekoniecznie wprost, a dobrze.
potraficie !

-------------------------------

Celniku !
Zadeklaruj się !
 
Nie jestem w stanie wychwycić wszystkiego na innych forach. Przepraszam volcik2001, że poszedłem na skróty i usunąłem cały temat, a powinienem jedynie poszczególne wpisy. Obiecuję poprawę.
 
Witam Kolegów w nowym wątku.
Wiadomo już co tam bliżej z Izbową akcją Kwiecień? Czy to prawda ze każdy ma sobie zakupić kominiarkę? Ale czy pieniądze oddadza. Faktura na mnie czy na Izbę?
 
Czy to prawda ze każdy ma sobie zakupić kominiarkę?

może zrób sobie na drutach, nie wiem czy ci Wal...ak odda kase, kolega z dozoru wyciął sobie z koca
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry