• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

celna riposta celników

N

Nie zarejestrowany

Gość
Cztery kilogramy kokainy, o czarnorynkowej wartości ponad miliona złotych przechwycili poznańscy celnicy i policjanci z CBŚ-u. Zatrzymano 3 osoby zamieszane w przemyt, w tym... bezdomnego kuriera.

Do policjantów z Centralnego Biura Śledczego od dłuższego czasu docierały sygnały, że na terenie powiatu poznańskiego mieszkają osoby zamieszane w przemyt i handel narkotykami - twierdzi Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Śledczy zastawili na kuriera, który miał przewozić "towar" zasadzkę w Puszczykowie pod Poznaniem. Ten się jednak zorientował i zaczął uciekać samochodem. Policjantom udało się go zatrzymać. To... bezdomny 48 latek.

- W samochodzie, który prowadził, funkcjonariusze znaleźli pocztową paczkę, a w niej maszynkę do mielenia mięsa. A w jej środku 4 kilogramy kokainy, której wartość to grubo, ponad milion złotych - mówi Andrzej Borowiak. I dodaje: Mniej więcej w tym samym czasie w podpoznańskich Komornikach zatrzymaliśmy małżeństwo, również zamieszane w przemyt kokainy. Mężczyzna był poszukiwany już wcześniej przez policję, za przestępstwa gospodarcze. Został aresztowany. Jego żonę po przesłuchaniu wypuszczono do domu.

A, że zarekwirowana kokaina z pewnością pochodzi z Ameryki Południowej, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Policjanci będą badać wszelkie "powiązania" tych osób - dodaje Andrzej Borowiak.
 
czytaj chłopie co wklejasz

Cztery kilogramy kokainy, o czarnorynkowej wartości ponad miliona złotych przechwycili poznańscy celnicy i policjanci z CBŚ-u. Zatrzymano 3 osoby zamieszane w przemyt, w tym... bezdomnego kuriera.

Do policjantów z Centralnego Biura Śledczego od dłuższego czasu docierały sygnały, że na terenie powiatu poznańskiego mieszkają osoby zamieszane w przemyt i handel narkotykami - twierdzi Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Śledczy zastawili na kuriera, który miał przewozić "towar" zasadzkę w Puszczykowie pod Poznaniem. Ten się jednak zorientował i zaczął uciekać samochodem. Policjantom udało się go zatrzymać. To... bezdomny 48 latek.

Kto zatrzymał ? Ceboś zatrzymał, a jako że nie moga się wychylić poprosili poznańskie WZP. Jaki jest więc udział funkcjonariuszy w zatrzymaniu skoro mieli namiar na auto i kierowcę ? Kukiełki od machania lizakiem i tak jest wszędzie, a potem pisanie sobie wyników. Chłopaki mieli tylko szczęście że facet nie wyciągnął spluwy
 
Jak czytam pierwszy komentarz to robi mi się słabo.
Nie masz pojęcia o pracy ZP i współpracy z CBŚ
 
A niech ci się robi słabo

ryzyko jest oczywiste i to rozumiem ale nie pisz sobie wyników gdy ktos kazał tobie zatrzymać konkretny pojazd. Znajdź i zatrzymaj sam a nie pier...... see you
 
ryzyko jest oczywiste i to rozumiem ale nie pisz sobie wyników gdy ktos kazał tobie zatrzymać konkretny pojazd. Znajdź i zatrzymaj sam a nie pier...... see you

Czyj wynik? Kto zrobi kreske w statystyce? O to chodzi? Że mobilnni dostali konkretna wskazówkę, kogo maja zatrzymac, to źle? To właśnie powinna być norma i wynik pracy zespołowej. Jeden rozpoznaje, a inny zatrzymuje, aby ten od rozpoznawania dalej mógł robić swoje. Czy to jest normalne, że mobilni w ciemno mają łapać bandytów?
 
Mobilni !

Mobilni sami to sobie mogą złapać babcię na straganie, ew. muchę akurat przelatującą.Pozdrawiam Mobilnych.
 
do znawców...

Internetowych znawców i fachowców od pracy GM oraz zasad współpracy z innymi służbami zapraszam do pełnienia służby w WZP GM , jak k.......... jeden z drugim zamienisz zielony mundurek na czarny to przestaniesz chociaż pisać zabawne posty na temat pracy ludzi o której nie masz najmniejszego pojęcia. Mam nadzieje że czasami zastanawiacie się nad tym. że forum jest czytane przez różne osoby. Jak nie macie co robić to .............Nie pozdrawiam.
 
do czrnego pracusia

Internetowych znawców i fachowców od pracy GM oraz zasad współpracy z innymi służbami zapraszam do pełnienia służby w WZP GM , jak k.......... jeden z drugim zamienisz zielony mundurek na czarny to przestaniesz chociaż pisać zabawne posty na temat pracy ludzi o której nie masz najmniejszego pojęcia. Mam nadzieje że czasami zastanawiacie się nad tym. że forum jest czytane przez różne osoby. Jak nie macie co robić to .............Nie pozdrawiam.

Zielony mundurek tym różni się od czarnego ,że jest zielony - nie podnoś na piedestały swojej pracy tylko dlatego ,że ubierasz sie na czarno/chwilowo byc możę/ ,bo dam Ci wiele przykładów na to ,że ci w zielonych ciężko pracują i to przez 12 godzin,natomiast ci w czarnych.....
Tylko ze względu na fakt ,że zgadzam sie z Tobą w drugiej części Twej wypowiedzi już kończę.
Zapewniam Cię jednocześnie ,że wiele wiem o pracy tych i tych...bardzo wiele.
Pozdrawiam
 
Internetowych znawców i fachowców od pracy GM oraz zasad współpracy z innymi służbami zapraszam do pełnienia służby w WZP GM , jak k.......... jeden z drugim zamienisz zielony mundurek na czarny to przestaniesz chociaż pisać zabawne posty na temat pracy ludzi o której nie masz najmniejszego pojęcia. Mam nadzieje że czasami zastanawiacie się nad tym. że forum jest czytane przez różne osoby. Jak nie macie co robić to .............Nie pozdrawiam.

Odp.. się od zielonego mundurka. Próbował cię ktoś podziurkować nożem podczas kontroli bo mnie tak. Więc nie zgrywaj komandosa bo ja sobie poradziłem bez kajdanek i czarnego mundurka z którego jesteś taki dumny.
P.S. Jeżeli uważasz że przez to że nosisz czarny mundurek jesteś lepszy od nas w zielonych to twoja sprawa, ja oceniam ludzi po tym co robią a nie po tym co na siebie wkładają.
 
...................

Odp.. się od zielonego mundurka. Próbował cię ktoś podziurkować nożem podczas kontroli bo mnie tak. Więc nie zgrywaj komandosa bo ja sobie poradziłem bez kajdanek i czarnego mundurka z którego jesteś taki dumny.
P.S. Jeżeli uważasz że przez to że nosisz czarny mundurek jesteś lepszy od nas w zielonych to twoja sprawa, ja oceniam ludzi po tym co robią a nie po tym co na siebie wkładają.

ostygnij i przeczytaj ze zrozumieniem kogo a przede wszystkim czego dotyczył cytowany przez ciebie post.
 
Back
Do góry