• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

blokada portalu

G

Guest

Gość
blokada naszego portalu w IC Gdyni.
a ktoś coś wie na temat blokady portalu dla wszystkich użytkowników korzystających z komputerów poprzez zdalne połączenie.?
W IC Gdynia od dziś nie można było wejść na stronę (wiem bo dostarczyłem zwolnienie lekarskie na 14 dni) -
szybko czytajcie ten post bo admin pewnie znów skasuje!!!!
 
Forum Służba Celna - forum Strona Główna -> Opinie i uwa

Adres tego forum jest zablokowany dla całej Służby Celnej, łącznie z MF-em. Ponieważ nie zrobiono tego w MF jest podejrzenie, że zrobiono to na stronie rządowej "gov".
Blokada jest selektywna, bo niektóre resorty rządowe, także Sejm, mają dostęp.
 
spokojnie...
wszyscy maja internet w domu, wiec dostep jest online.
inet w pracy jest zabroniony przecie a i tak jest tragiczny
ps.
to jest wlasnie nasza sluzba, zeby przy odprawie nie mozna bylo sprawdzic firmy w internecie, bo tylko onet proxy przepuszcza
 
Adres forum jest zablokowany dla wszystkich komputerów z MF-u a więc i dla tych z Izb i Urzędów Celnych
 
potwierdzam że w Kielcach jest to samo.

To się nazywa CENZURA i straszono nas, że jest to domena PRL. Stare przezwyczajenia ludzi u władzy pokazują, że ci ludzie już byli i pozostali. To samo myślenie i sposoby rozwiązywania problemów.
 
w dzisiejszym programie "kawa na ławę" poseł PIS Brudziński oświadczył, że w projekcie budżetu na 2008 r. celnicy mieli zagwarantowane podwyżki o 500 zł brutto. Czyli obecne MF nic wam nie dodało a chciało jeszcze Wam zabrać /245 zł pierwotna kwota/.Proszę to sprawdzić! Nie jestem pracownikiem SC ale żywo interesuje mnie Wasza sprawa.Ja przeżyłam różne protesty i strajki i wiem, ze każda! władza kręci.A tak na marginesie, jeżeli podpiszecie jakiekolwiek porozumienie z rządem , to zagwarantujcie sobie zapis , że nie poniesiecie żadnych konsekwencji z tytułu protestów. Jak znam życie i tak nie będzie wam lekko póznie , po wszystkim.Nikt łatwo nie odpuszcza zwłaszcza rządzący.
 
Back
Do góry