• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

badania specjalistyczne

kataryniarz

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
zarządzono specjalistyczne badania funkcjonariuszy . Badana jest krew, mocz i kał .
Wyniki mają dać odpowiedź kto olewa robotę kto ma robotę w d.... a kto we krwi
inspektorzy jak wykazało mają specjalny gen który umożliwia im ciągnięcie roboty każdy obserwuje inspektora jak ciągnie robotę albo prosi żeby mu pokazał jak się ciągnie albo choc na chwilę dał pociągnąć żeby zobaczyć jak to smakuje
na razie kolejka u mechanika aby zainstalować sobie motor bo mówią że wtedy lepiej się ciągnie bo jest się motorem i motor dostanie dodatek na wysooktanowe paliwo
szara celnicza brać jak zwykle pracuje i śpiewa
ale wkoło jest wesoło ale wkoło jest wesoło
 
ja w tym temacie!

zarządzono specjalistyczne badania funkcjonariuszy . Badana jest krew, mocz i kał .
Wyniki mają dać odpowiedź kto olewa robotę kto ma robotę w d.... a kto we krwi
inspektorzy jak wykazało mają specjalny gen który umożliwia im ciągnięcie roboty każdy obserwuje inspektora jak ciągnie robotę albo prosi żeby mu pokazał jak się ciągnie albo choc na chwilę dał pociągnąć żeby zobaczyć jak to smakuje
na razie kolejka u mechanika aby zainstalować sobie motor bo mówią że wtedy lepiej się ciągnie bo jest się motorem i motor dostanie dodatek na wysooktanowe paliwo
szara celnicza brać jak zwykle pracuje i śpiewa
ale wkoło jest wesoło ale wkoło jest wesoło

Szefem szefów w alokacji narodów /nie zawsze swoich na Daleki Wschód/był STALIN czy nie należy sprawdzić genów nowego alokanta z W-wy.:D
 
JAK BÓG KUBIE, TAK CASTRO BOGU !
Reasumując, oświeciło mnie - już wiem głupi dlaczego ?
Dlaczego SC / przynajmniej szczecińska / zakupiła
ciśnieniomierze/ dla niezorientowanych w temacie są to urządzenia
ze znakiem CE do mierzenia ciśnienia :) /.
Niektórym motorom napędowym naszego dnia powszedniego,poszły zawory - znaczy się wspomniane ciśnienie osiągnęło apogeum,
jak jeszcze całkiem niedawno wulkany na Islandii:confused:.
Nie jestem sejsmologiem, ale zawsze uważałem, iż nic nie dzieje się bez przyczyny - zwłaszcza w przyrodzie.​
 
Przepraszam , ja tak ad hoc próbuję się wypowiadać na tematy bieżące, a tu czytam póżniej o jakimś desancie z W-wy.Może ktoś mnie uświadomi o co tym razem idzie ? W sumie wiadomo o co chodzi, ale poproszę o jakiś konkret ?​
 
Back
Do góry