• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

badania do sc

Tak jak już odpowiedzieli w tamtym temacie heh ja słyszałem o laryngologu i okuliście. To rozumieć że już były "telefony do przyjaciela" ?? :)
 
Rozumiem że lubicie się nabijać z nowych, tylko nie wiem za bardzo dlaczego? Czy to że próbuje sie czegoś dowiedzieć to coś złego? A telefonów "do przyjaciół" nie było i pewnie nie bedzie. :) :)
 
"Telefon do przyjaciela" chodziło mi o to że były przyjęcia? Konkretniej to chodzi o to że mieli powiadamiać o przyjęciach poprzez kontakt telefoniczny, bo przecież była teraz rekrutacja.
 
Sorki ale nie znam waszych zwrotów. Tak była rekrutacja i właśnie dzisiaj dowiedziałam sie ze ja przeszłam, tylko nie wiem na jakie stanowisko, bo do mobilnych tez składałam. Ale z tych nerwów zapomniałam sie zapytac, a ona tz mi nie powiedziała. Tylko tyle ze mam odebrac karte do lekarza.
 
No dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok. Chociaż z opinii niektórych, nie ma czego gratulować. Z tego co czytam na tym forum to różne sa opinie dotyczące tej pracy.
 
Opinie są różne, bo ludzie wypowiadający sie o tej pracy są raczej z południa, a tam wiadomo jest lepsza perspektywa pracy i rozwoju niż u nas. I tam prace można zmienić zapewne z dnia na dzień. Za to w naszym województwie jak ktoś słusznie kiedyś zauważył to na jedno miejsce do Biedronki jest 5 osób, więc SC w naszym przypadku to jest "złapanie Pana Boga za nogi". Po za tym będziesz miała okazję sama sprawdzić jak jest naprawdę.
 
No dobra to teraz mi powiedzcie naprawde jak jes z tymi badaniami, bo ja juz sie pogubiłam, jedni mówia ze tylko lekarz medycyny pracy, inni ze kilku lekarzy w przychodni wojskowej. Ludzie zdecydujcie sie...

Wiem, że i tak najwazniejsza dla mnie bedzie moja opinia o tej pracy, i to nie wazne co kto o iej mysli, tylko to co ja bede czuła.
 
Dostaniesz kartę i będzie napisane do jakich lekarzy masz iść. Przy ostatni naborze to był okulista, laryngolog, neurolog (nie jestem pewien) i medycyny pracy, nic więcej. Wszystko w zwykłej normalnej przychodni.
 
Dostaniesz skierowanie na badania lekarskie, na skierowaniu będzie wymienione jaka to będzie praca, np. przy komputerze albo w zakładach przemysłowych itd. .W kadrach poinformują cię równiez do jakiej przychodni masz pójść. Teraz chyba na Głowackiego. Rano idziesz do przychodni, rejestrujesz się do lekarz i lekarz daje ewentualnie skierowanie do okulisty, nerologa, laryngolaga, na badania lekarskie - krew, mocz, prześwietlenie klatki piersiowej. Potem z wynikami wszystkich badań wracasz do lekarza i on decyduje czy wszystko jest ok. Z zaświadczeniem od lekarza zgłaszasz się do kadr i tam powiedzą ci co dalej. Powodzenia.
 
Back
Do góry