• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

awanse

Jak zwykle od nastu lat:mad:
dla mnie skandal - w kontekście punktacji wg nowej ustawy, i zapewnień SSC o tym, iż będzie dążył do uniknięcia nadużuć w awansowaniu osób "zaslużonych" i zaleci awans f.c ktorzy nie byli latami awansowani- a jak zrobił - umożliwił awanse osobom awansowanym ostatni raz 1 rok temu (kadra kierownicza 2 lata) czy w ten sposób SSC będzie likidował kominy? poprzez awanse wciąż co rok, 2 lata tych samych osób. Nadal u nas są osoby latami nie awansowane a dzis-dyrektor wreczał awanse osobom... ktorzy jak to sie mawia co rok prorok. Brak mi slów.
I te awanse na komisarzy????? Powinno się rozliczyc SSC z tego komu dał awans na komisarza ze wskazaniem dat ostatnich awansów. Czytajac Ustawę - nową - wiadomo - od komisarza bez egzaminów wiedzy itp - stopien dożywotni! SKANDAL
 
a ja jestem za sprawdzeniem = kiedy ostatni raz osoby obecnie awansowane dostaly awans...to by sie narobiło...ale no cóż...co sie stalo ....to sie stalo...
 
Back
Do góry