• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

awanse styczeń 2023

Miś Uszatek

Aktywny użytkownik
Dołączył
24 Marzec 2020
Posty
162
Punkty reakcji
82
Czy w styczniu tego roku będą lub były jakiekolwiek awanse na stopniu? Ktoś coś słyszał? może tylko jakieś ciche awanse dla pupilków?
 
Czy w styczniu tego roku będą lub były jakiekolwiek awanse na stopniu? Ktoś coś słyszał? może tylko jakieś ciche awanse dla pupilków?
Wszystkiego najlepszego w ten cudowny Światowy Dzień Celnictwa .
Otrzymałem medal : Zasłużony dla Służby Celnej . To nic , że MMS-em .
Ucieszyłem się jak dziecko :D.
Pozdrawiam Wszystkich Celnych .
 
Wszystkiego najlepszego w ten cudowny Światowy Dzień Celnictwa .
Otrzymałem medal : Zasłużony dla Służby Celnej . To nic , że MMS-em .
Ucieszyłem się jak dziecko :D.
Pozdrawiam Wszystkich Celnych .
W mojej izbie nawet żadnych życzeń na stronie internetowej nie zamieszczono, jakby w ogóle tego Dnia nie było...
 
Pamiętam taki rok gdy powiedzieli we wrześniu że premie na święto celnika (a było to 500 netto i to w czasach gdy pobry były bliżej 1000pln) będą na międzynarodowe w styczniu a wstyczniu powiedzieli że przecież święto było we wrześniu. Ktoś to jeszcze pamięta
 
W mojej Izbie był uroczysty apel z udziałem DIAS i NUCS oraz awanse (generalnie na mł. rew. i st. apl.).
 
Co do awansów to mamy kilka ciekawych lokomotyw. Jedno na podwórku przewodniczacego związku. Chciałem zapytać czy już została oficerem czy musi zaczekać do września???
 
Back
Do góry