• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Awanse 2010

schweps

Użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
157
Punkty reakcji
0
Są awanse ale gdzie podziała się lista tych szczęśliwców??
Pewnie komuś zależy a jej nie ujawnieniu.Są oczywiście wśród tych osób pokrzywdzeni przez akty mianowania z grudnia i są pewnie tacy którzy podlegają szybkiej "ścieżce awansu".Ciekawe tylko w jakiej proporcji??
Związkowcy milczą i nic nie robią w tej dziedzinie.
Trzeba chyba uzbroić się w cierpliwość.
 
Widzę, że awanse wielu osobom zatkały usta i dostęp do kompa.Czyżby większość jest z tego posunięcia zadowolona???
Pewnie tak.
Jabol gratulacje!!!
Jesteś przeciw Władzy a ona daje Ci awans.Cóż za zaufanie ze strony Władzy.
Może pojawisz się tutaj jak opadną emocje po uścisku dłoni przez Dyra "Ku chwale Ojczyzny":)
 
Ja Tobie Schweps również gratuluję:)

PS W izbie około 20% funkcjonariuszy miało być awansowanych a lista powinna pojawić się w intranecie.
 
Ostatnia edycja:
i o to chodziło!!! o to chodziło władzy, żeby takie wpisy sie pojawiły... w mojej izbie DOKŁADNIE TO SAMO!!! mało tego, pierwszy raz widziałem osobną listę funkcjuszy awansowanych na wyższy stopień przez SSC .... same bakalie:)

Mam wrażenie graniczące z pewnością, że nawet na awanse z drugiej, dyrektorskiej listy, naczalstwo nie miało wpływu, a wskazania przyszły z MFu. Policzcie, ilu tych, co napisali odwołania dostało teraz awans.... da wam to wiele do myslenia...
 
Ja Tobie Schweps również gratuluję:)

PS W izbie około 20% funkcjonariuszy miało być awansowanych a lista powinna pojawić się w intranecie.

A i owszem pojawiła się - 26.01.2010 r. w zakładce komunikatów z działu kadr około 8.15, po czym zniknęła już o 9.23 tego samego dnia :D
Jabol gratuluję awansu. Dobrego samopoczucia też...:D
 
mało tego, pierwszy raz widziałem osobną listę funkcjuszy awansowanych na wyższy stopień przez SSC .... same bakalie:)

art. 115 ust2 i 4 ustawy o Służbie Celnej

odmienną kwestią jest to, czy oficerowie, którzy muszą w przeciągu dwóch lat zdać egzaminy powinni być teraz awansowani. Może dopiero po zdanym egazminie powinna otwierać się droga do awansów - wiem, że niektórzy myślą, że skoro teraz zostali awansowani na wyższy stopień w korpusie oficerów, z tego egzaminu będa zwolnieni- nic bardziej mylnego.

PS wielu osobom nie podobał się proces mianowania na nowe stopnie, a tylko kilka procent odważyło się przedstawić swoje stanowisko na piśmie.
Czy to źle, że teraz część z nich została awansowana?
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam ,z tego co się dowiedziałem awansów nie dostały osoby które napisały odwołania nawet jak nie były awansowane przez długi czas.Ale może to zwykły zbieg okoliczności........
 
art. 115 ust2 i 4 ustawy o Służbie Celnej

odmienną kwestią jest to, czy oficerowie, którzy muszą w przeciągu dwóch lat zdać egzaminy powinni być teraz awansowani. Może dopiero po zdanym egazminie powinna otwierać się droga do awansów - wiem, że niektórzy myślą, że skoro teraz zostali awansowani na wyższy stopień w korpusie oficerów, z tego egzaminu będa zwolnieni- nic bardziej mylnego.

PS wielu osobom nie podobał się proces mianowania na nowe stopnie, a tylko kilka procent odważyło się przedstawić swoje stanowisko na piśmie.
Czy to źle, że teraz część z nich została awansowana?


Wydaje mi się, że Ci oficerowie nie zostali tak sobie awansowani przez SSC na wyższy stołek.Jabol myślę, że TY w takim tempie też niebwem doczekasz tego zaszczytu i sam SSC będzie Cię nominował na wyższy stopień tylko czy Ty temu podołasz.Ciężko jest się układać z każdym:)
Głupotą by było awansowanie ludzi w korpusie oficerów by za dwa lata im to zabierać.Wybrańcy SSC.....

Wielu się nie podobał proces mianowania i wielu nie podoba się nowa ustawa i co z tego?? Co mogli to zrobili bo ich namówiliście do pisania odwołań od bzdurnych pisemek które nie miały znamion decyzji administracyjnej i pozostał im teraz sąd pracy.Pozostali sami na polu bitwy a Wy nadal ich zachęcacie.
Sam znam kilku co pisali a teraz żałują.Obcięto im 3% a i awansu też nie dostali.Cóż za ironia losu.
Przedstawili swoje stanowisko i co im to dało.
Co do tych awansów to władza spóźniła sie z nimi o ładnych parę lat bo one nie mają żadnego wpływu na wartościowanie i dają ponad 30 zł netto.Istny szał ze strony władzy w stosunku do nizin.
 
Chciałbym zobaczyć te ewentualne egzaminy / chociaż wyniki /
niektórych obecnych oficerów na wyrost, ale za to perspektywicznych.​
 
Back
Do góry