• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

avatar

Nadszyszkownik Kilkujadek

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Miasto
Szuflandia
Dlaczego tylko moderator j_a_nek może umieszczać przy swoim profilu rysunek?To nie moralne,nie zgodne z Biblią,Koranem i komiksami Kajko i Kokosz i jak to obecnie jest modne jest to wykorzystywanie stanowiska publicznego do celów prywatnych
 
Powiem krótko. Nie każdemu należy się mucha na dziko.


PS
Przed napisaniem cokolwiek na forum warto się zastanowić. Później wychodzi cała prawda na jaw. Albo leń, albo pieniacz, albo .... sam sobie dopowiedz.
Luknij sobie do swoich ustawień w panelu użytkownika>ustawienia>edytuj avator.
 
Od okresu ok.2 miesięcy próbuję dodać avatar(nie zauważyłem poza tym aby ktokolwiek oprócz ciebie o moderatorze posiadał takowy) i niestety zawsze wyskakuje mi:


"Twój aktualny avatarBrak avatara Avatar to małe logo wyświetlane obok twojego nicka.
Nie używaj avatara
Jeśli posiadasz swój własny avatar, wybranie tej opcji skasuje go."​

Nie można (idąc drogą twojego myślenia-nie leniąc się,nie nerwując albo ....)odznaczyć szanowny moderatorze tej opcji ani wybrać innej.
Próbowałem także opcji:


"Twoje Aktualne Zdjęcie w Profilu​
Obrazek profilu to miniaturka wyświetlana w Twoim profilu Użytkownika.
Usunąć aktualny obrazek?
Własne zdjęcie w profiluMożesz dodac własny avatar wybierając go z dysku lub podając jego adres poniżej.​
Wpisz adres URL obrazka z innej strony:
Opcja 2 - Wrzuć Obrazek ze Swojego Komputera
Pamietaj: Maksymalna wiekość obrazka może mieć 100 na 100 pixeli lub 64.0 KB (lub mniejsze). "​



próbowałem na oba powyższe sposoby bez większych sukcesów.
Wyjaśnisz li ten szkopuł?
PS.Każdemu powinien należeć się szumlas ze skrzekiem;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak tak bardzo zależy ci na avatorku, to uderz do admina. Może coś poradzi. Ja powiadam jeszcze raz krótko: Nie każdemu należy się mucha na dziko. System uznał, że nie zasłużyłeś.

PS.
Jest jeszcze inne rozwiązanie.
Przesyłasz mi na private hasło do twojego profilu. Ja loguję się na twoje konto i ustawiam ci avatora. Jeżeli to co wypisujesz jest prawdą i mi się nie uda, masz rację - należy ci się jednak mucha na dziko. Jeżeli nie i uda mi się ustawić avatora, to .... hm... ustawiam takiego jak mi się spodoba. I nie możesz go zmienić przez 14 dni.
Co o tym myślisz?
 
Ostatnia edycja:
PS.
Jest jeszcze inne rozwiązanie.
Przesyłasz mi na private hasło do twojego profilu. Ja loguję się na twoje konto i ustawiam ci avatora. Jeżeli to co wypisujesz jest prawdą i mi się nie uda, masz rację - należy ci się jednak mucha na dziko. Jeżeli nie i uda mi się ustawić avatora, to .... hm... ustawiam takiego jak mi się spodoba. I nie możesz go zmienić przez 14 dni.
Co o tym myślisz?
Ok,ale jeżeli ci się nie uda to vice versa o Wielki Moderatorze???


Już macie możliwość dodawania avatarów
Upss,chyba jednak przez 14 dni będę miał możliwości moderatora:D:p
 
Back
Do góry