• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

artur ciesielski

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 176
Punkty reakcji
1 455
Miasto
warmia
Artur Ciesielski ma rację w każdym punkcie :
- tylko w 1 Referacie SNP w Olsztynie jest nas blisko 80 osób, do tego w ramach IC Olsztyn dochodzi Ełk i Elbląg
- stałe nadzory pełni się rotacyjnie - np. 6 mcy w 1 miejscu, 6 mcy na automatach, 6 mcy w 2 miejscu, 6 mcy na banderolach i paliwie itp, absencje i potrzeby służby wymuszają zmiany zaplanowanych sziałań ( miejsc pracy ) z dnia na dzień - tzn. mimo że jestem na stałym w 1 firmie, to co jakiś czas muszę przeskoczyć na kilka dni gdzie indziej - za każdym razem będziemy dostawać nowy akt mianowania ?
- nabór był do konkretnego referatu, starając się o pracę zdawałem sobie sprawę na co się godzę - 12h, nocki, dojazdy, różne godziny pracy - ale wiedziałem że wiąże się to z pokrywaniem kosztów dojazdu przez pracodawcę - jak nie przymierzając nawet u budowlańców
- nie chcę kilometrówki - wolę mieć zapewniony dowóz - ja przyjmowałem ofertę służby w SNP w UC Olsztyn a nie "na terenie województwa ", Pan jest szefem SC więc Pana teren działania to cała Europa - płaci Pan sam za swoje dojazdy i nie pobiera Pan diet ? Może Min. Fin. powinien wpisać w Regulamin pracy MF jako miejsce pełnienia służby dla Pana Europę ?
Coś musi być prawdy w skeczu kabaretowym - wysokie nominały banknotów są skrycie napromieniowywane przez lewackie bojówki, co ogłupia posiadaczy większej ich ilości - hmm
;)
Proszę nie liczyć, że ja albo któryś z moich kolegów będziemy jeżdzić za własne - chyba że tak będzie jeżdził Pan, Policja, ABW, ministrowie i in.
My znajdziemy pracę, Pan po zakończeniu szefowania też pewnie będzie miał gdzie wrócić - ale kto wtedy będzie jeżdził w teren ?
Wszyscy będą chcieli kontrolować tylko tam, gdzie mieszkają żeby nie wydawać na dojazdy - może więc odpuśćmt dobie te nadzory i kontrole w terenie skoro Państwa na nie nie stać a funkcjonariusze i pracownicy są tacy nieefektywni ? Zacznijmy produkować znicze ( na przykład 0 bez skojarzeń) !!!
 
Back
Do góry