• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

APEL

K

Ktoś

Gość
Bardzo proszę niżej wymienionych aktywnych użytkowników forum:
- WANDĘ
- WYBOROWĄ
- TYGRYSKA
- AGENTKĘ CELNĄ
- ALEKSANDRA
- SYDNEYA
aby w tym miejscu wykazali jak w ciągu ostatnich 24 miesięcy przyczynili się do: poprawy wizerunku Służby Celnej, poprawy losu szarego funkcjonariusza celnego, poprawy finansów IC, itp, itd.

Proszę o konkrety, a nie lanie wody. Krótko i treściwie jak w meldunku funkcjonariusza.
 
Ktoś napisał:
Bardzo proszę niżej wymienionych aktywnych użytkowników forum:
- WANDĘ
- WYBOROWĄ
- TYGRYSKA
- AGENTKĘ CELNĄ
- ALEKSANDRA
- SYDNEYA
aby w tym miejscu wykazali jak w ciągu ostatnich 24 miesięcy przyczynili się do: poprawy wizerunku Służby Celnej, poprawy losu szarego funkcjonariusza celnego, poprawy finansów IC, itp, itd.

Proszę o konkrety, a nie lanie wody. Krótko i treściwie jak w meldunku funkcjonariusza.
Sugerujesz, że p.o. dyrektora mając takie duże możliwości, namaszczony przez poprzedniego szefa z SLD dokonał rewolucyjnych zmian lub jakichkolwiek zmian.No chyba, że chodzi ci o karuzelę stanowisk i wzmacnianie Intrastatu ekspertami, podwyżki i awanse dla reszty (zamilczę o kwotach),zamykanie oddziałów, kolejki przy okiennkach w akcyzie itd itp nie ma co się powatarzać.Od reszty izb celnych w dwóch elementach jesteśmy lepsi.Jak jesteś taki specjalista od analizy forum to się domyślisz.Gdyby nie ta mała grupka 3-5 osób co się mniej boi nieodpowiedzialnego kierownictwa, to Łódź ,tak jak Korea Północna mogłaby stanowić dla świata przykład postępu i wzorzec przestrzegania praw pracowniczych. Fikcja nadzorowana przez FIKCJOnariusza do którego nie dociera to, że należy słuchać ludzi o wiedzy merytorycznej ,takich to coś faktycznie zrobili a nie klakierów.Powtarzam nowy mundur nie czyni w tej śmiesznej instytucji nowej jakości.Corintia i zachłystywanie się sukcesami na Corintii również.Zycie toczy się obok ciebie User, no bo faktycznie zarabiamy trochę lepiej niż średnia krajowa ,ale i odpowiedzialność mamy większą niż średnia krajowa.
 
APEL.Następny pionier ze Stumilowego Lasu.Apele to możecie ogłaszać właśnie w Korei Północnej i na Białorusi.Pracuję już dość długo i mimo codziennych adnotacji w łódzkich gazetach, celnik nadal kojarzony jest przez pryzmat działań CBŚ.Tak wyglądają również działania Krzysia,całkowity brak inicjatywy, decyzje tylko i wyłacznie personalne oraz jakieś pierdoły magazynowe i akcje.To nie jest żadna praca merytoryczna, to są działania jak dziecka we mgle związane z akcjami CBŚ.Zmiany są związane głównie z działaniami innych służb i nie dotyczą spraw merytorycznych.O meritum trudno rozmawiać z ludźmi, którzy mają cały czas sraczkę na hasło "dyrektor" oraz z dyrektorem, który potrafi w okresie urlopów ogłosić"Żeby nie dawać mu do podpisu spraw merytorycznych spoza jego zakresu kompetencji".Wąska specjalizacja, czy całkowity brak wiedzy?.Wiedza wynikająca tylko z tego, gdy przeczyta to co napisze SKC lub KC.Akcja CBŚ równa się reakcja dyrektora.Większość z zatrzymanych gdyby miała kasę taką jaką mają eksperci nie wchodziłaby w te śmieszne układy za niewielkie pieniądze i nie byłoby tego przodownictwa w ilości osób zatrzymanych.Jak mielibyśmy kasę taką jak eksperci to prawdopodobnie Krzysio nadal byłby kontrolerem od gaci w Ciechanowie a nie w Łodzi.
 
Ktoś czyli NIKT !!!

Słuchaj Ktosiu poprosiłeś (aś) o odpowiedź na trochę bezsensowne pytania, ale cóż … jaki pytacz takie pytania :lol:
Wygląda mi to w 99% na robotę Pani Niedorzecznik … bo tylko ona chwali się pierdołami typu złapali tu … złapali tam … oddali znowu … pomogli kolejny raz … a teraz oczekuje od nas porównania swojej ciężkiej roboty z naszą pracą zwykłego szarego celnika :(
Pokazujemy tylko to co dobre i że jest nam wspaniale, a dlaczego nie powiemy ani słowa o tym że w Służbie Celnej jest źle i ludzie narzekają, strajkują, chcą podwyżek , dlaczego prasa nie pisze o tych właśnie spprawach :?: :?: :?: ... niech o tym Pani informuje też prasę i TV

Łatwo jest błyszczeć wszystkimi zasługami na które pracują inni … bo to ona lata po rynkach i stoi na trasie … bo oddaje krew za każdym razem … i sama zbiera prezenty dla dzieci … bo stworzyła piękną nową stronę internetową … bo przewala kilogramy papierów albo klepie w Zefirku 8 godz. prze monitorem … właśnie dlatego profity spływają na nią :oops:
Powinno się dbać nie tylko o dobry wizerunek Izby ale też o dobro funkcjonariuszy którzy pracują dla niej :!: :!: :!:
Zróbcie coś dla szarego celnika a nie dla tych co siedzą na najwyższych stołkach :!: :!: :!:

I pisać mamy jak w „meldunku funkcjonariusza” bo tak sprawozdania swoje zdaje na stronie w Internecie … a Pani ta i Z-ca będą jak codzień przy porannej kawie od 7 rano siedziały na forum www.celnicy.pl bo to codzienny rytuał i trzeba nabić odpowiednią ilość wejść w temacie „Pilzak”

SKŁADAJMY MELDUNKI - siostry i bracia :D :lol: :D

A teraz przejdę do sedna sprawy:
Zwykły celnik ma pracować, walić pieczątką, przewalać kilogramy papierów, latać po placu, a nie dbać i poprawiać wizerunek szarego celnika oraz całej Służby Celnej
Sprawa poprawy finansów IC … chyba Cie pogięło „Ktosiu” … może mamy organizować akcje charytatywne, zbiórki pieniędzy na ulicach, lub raz na miesiąc naczelnik przeleci się po pokojach i zrobimy zrzutkę na Izbę ?????
To chyba najgłupsze pytania które słyszałem na tym forum … a jeżeli jeszcze pragniesz dyskusji to zachęcam do przedstawienia się i wysłania do mnie PW, a na pewno spotkam się z Tobą twarzą w twarz.

Pozdrawiam wszystkich normalnych
Sydney :twisted:
 
Apel

Coraz bardziej przekonuję się o potrzebie utworzenia KAS czytając posty na tej stronie.Pozdrawiam Tygryska i Sydneya.Zachęcam do lektury mojego wpisu w Dziale "bez rejestracji" pt.2,3% podwyżki w SC i proszę o Wasze opinie.
 
Ktoś napisał:
Bardzo proszę niżej wymienionych aktywnych użytkowników forum:
- WANDĘ
- WYBOROWĄ
- TYGRYSKA
- AGENTKĘ CELNĄ
- ALEKSANDRA
- SYDNEYA
aby w tym miejscu wykazali jak w ciągu ostatnich 24 miesięcy przyczynili się do: poprawy wizerunku Służby Celnej, poprawy losu szarego funkcjonariusza celnego, poprawy finansów IC, itp, itd.

Proszę o konkrety, a nie lanie wody. Krótko i treściwie jak w meldunku funkcjonariusza.
Całkowity brak orientacji.Może popatrz jakie kariery porobili ci bez przerwy odznaczani krzyżami zasługi i medalami zasługi dla cła, obecni i byli eksperci pchający wózki w archiwum część już nawet poza służbą.Oni na przestrzeni ostatnich 10 lat bardzo przyczynili się do takiego wizerunku SC.Chyba jesteś chory gdybym teraz na każdym kroku chwalił się ,że pracuję w cle no może wśród lekarzy poza dentystami.Sieroty po sekule, pozbawieni wyobraźni, pchający się zawsze do koryta.
 
Ktoś napisał:
Bardzo proszę niżej wymienionych aktywnych użytkowników forum:
- WANDĘ
- WYBOROWĄ
- TYGRYSKA
- AGENTKĘ CELNĄ
- ALEKSANDRA
- SYDNEYA
aby w tym miejscu wykazali jak w ciągu ostatnich 24 miesięcy przyczynili się do: poprawy wizerunku Służby Celnej, poprawy losu szarego funkcjonariusza celnego, poprawy finansów IC, itp, itd.

Proszę o konkrety, a nie lanie wody. Krótko i treściwie jak w meldunku funkcjonariusza.
Widać nieuważnie czytasz forum.Dzięki drogi Arturze lub może nawet Krzysztofie rycerzu Okrągłego Stołu,Likwidatorze Stolika Brydżowego(co z dyplomami, czym będziemy się teraz chwalić i co to zmienia na samym dole struktury), za wymienienie mnie na pierwszym miejscu.Należne i zaszczytne miejsce biorąc pod uwagę ilość czytelników i małą ilość adwersarzy w temacie "Pilzak".Potwierdza to, że o faktach się nie dyskutuje.Nie lubię się chwalić, nie tylko ostatnimi 24 miesiącami ale nawet ostatnią dekadą, dlatego wysyłam ci prywatną wiadomość z moimi dokonaniami, o przedstwienie których tak zabiegasz. Część moich działań była już w piśmie do dyrektora departamentu SC(mimo, że miałem rację bardzo się pomyliłem z adresatem) oraz we wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy, a resztę też pewnie znasz jako wybitny wywiadowca, część możesz sobie ściągnąć z Corintii(pomogę ci w ich analizie). Brak czasu nie pozwala mi na rozpisywanie się , ale możesz mnie wezwać lub nawet zadzownić to wtedy pogadamy dłużej o usprawnieniach w służbie i wtedy powtórzę ci to co pisano na forum.Przecież w twoim zakresie obowiązków jest kontrola funkcjonalna i wiele innych kontroli.Tylko nie rozmawiajmy w takiej konwencji jak za pierwszym i drugim razem z p.o. bo jestem przeciwnikiem takiej dyscypliny , z której nic nie wynika, metody bata i obeschniętej marchewki.Pamiętaj jednak i również, że grupy mobilne GM to, to nie jest cały urząd oraz weź pod uwagę, że szara strefa w cle to jak ktoś wyliczył tylko od 5 do 7 % obrotu w cle w skali kraju i UE.Nie myl tego z tym, że ci co coś produkują albo handlują nie lubią płacić podatków, chociaż ja chciałbym płacić duże podatki i w urzędzie zarabiać tak aby wejść w trzeci próg podatkowy, co jak podkreślają moi przełożeni mi nie grozi ze względu na osobę trzymającą długopis awansowy. Pa,pa.Trzymaj się ciepło chłopie, oraz znajdź sobie innych dyskutantów w tym temacie co tak bardzo lubią się chwalić na Corintii.Nie ma specjalnie czym się chwalić bo to co robimy to jest nasz obowiązek do wykonania.Takie jest życie jedni są ekspertami z dziwnego klucza sportowo-towarzysko-uczelnianego i Bóg wie jeszcze jakiego, a inni zapierdzielają na rampę w deszcz i mróz.Są też narażeni na ataki tych, którzy powinni ich chronić.
 
Brawo

Wanda do Ciebie tylko jedno słowo - BRAWO :!: :!: :!:

:D
Droga do pracy autobusem - 2.40zł
Praca w Izbie Celnej 8 godz. - 80zł
Awans raz na parę lat - 50 zł
Ujrzeć Panią Niedorzecznik i jej smutną minę po moim wpisie na forum - BEZCENNE :!: :twisted: :!:

:D
 
Zapomniałeś Sydney dodać o codziennych, żmudnych przeglądaniach logów replikacji.... Współczuję i też uważam że bez Twojej twórczej pracy cło by padło. Nie ma drugiego takiego specjalisty w przeglądaniu logów jak Sydney ! ;)
... Zobaczyć Sydneya znajdującego błąd w logu replikacji... bezcenne :D
 
Back
Do góry