• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ankieta bezpieczeństwa

majkel

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam.
Wybiera się ktoś z ankietą w piątek z Zamościa albo przez Zamość i ma wolne miejsce?
Oczywiście dorzucam się do paliwa.
Pozdrawiam:)
 
Witam! Ja jutro rano jadę (tj. w Dzień Kobiet :)) z Chełma. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt pod nr 694024410.
 
Witam.
Ja wybieram się jutro rano z Chełma do Białej. Jeżeli jest ktoś chętny to mogę zabrać. kontakt pod numerem 512 196 488
 
W całym tym zaaferowaniu ankietą nie zapytałem. Ale wg mnie trochę to musi potrwać. Nabór spory to i wszystko dłużej trwa.
 
No i po wynikach. Trochę przetrzebiła ankieta. Wybiera się ktoś jutro bądź pojutrze do Białej z Zamościa??
 
Czy mogą to wie to tylko koordynator do tych spraw w Izbie a ona się tu nie raczej nie wypowie. Cała sprawa rozbija się o to czy w ankiecie bezpieczeństwa wpisałeś, że byłeś karany za wykroczenie w drodze postępowania mandatowego. Bo nie oszukujmy się, każdy albo prawie każdy z nas był w ten sposób karany, chociażby przez drogówkę. Tak wiem, ukarany mandatem nie jest wpisany do KRS-u ale dwie sprawy: popełniający przestępstwo (np z kks-u) i poddający się instytucji dpo też nie jest wpisany do KRS-u a jakby nie było przestępstwo to przestępstwo a nie jakieś tam wykroczenie. Druga sprawa jest taka, że o ile mandaty karne nie są wpisywane do KRS-u o tyle bądźcie wszyscy świadomi, że bazy danych ludzi ukaranych mandatami za każde przewinienie jest dostępna ABW i oni na pewno to prześledzili, za co, kiedy, dlaczego i jaki mandat. Konkludując, sam mandat nie powinien dyskwalifikować (chyba że dotyczył KKS-u) ale najważniejsze to to czy ktoś się do tego przyznał.
 
chyba koledze santosowi sie pomyliły ankiety, do słuzby celne nie musisz pisac o mandatach drogowych....tam nawet nie ma gdzie tego napisac, natomiast do policji trzeba i tam jest punkt w którym jeswt zapytanie o wykroczenia. w ankiecie do służby nie ma ...
 
Mi też się wydaję, że mandatów nie wpisujemy. Jeśli tego nie robimy (nie jest to wymagane w ankiecie) to nie powinny mieć wpływu na wynik postępowania sprawdzającego.
 
Back
Do góry