• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akacja PARAGON trwa!!!!! (zapiski znalezione na biurku BOROZO)

  • Thread starter Nie zarejestrowany
  • Rozpoczęty
N

Nie zarejestrowany

Gość
poniedziałek, 13,20
dzisiaj zainspirowany apelem jednego z forumowiczów rozpocząłem akcje PARAGON. Na poczatek z WHO IST WHO przepisałem pierwsze 1000 adresów pod które wyśle paragony. HI HI , bedę sprytny, żeby niepotrzebnie nie kupowac znaczków wysle na koszt odbiorcy, ale sie zdziwią hi hi. Szef mnie pochwali napewna, zresztą on jest taki wspaniały i wielki ze hoho.
sobota, 23,30
siedzie przed kompem, kilka browarków troche mi wzrok rozregulowało ale nic to jak mawiał pewien wieszcz, (czy moze kto inny?) pisze troche niewyraZNYM PISMEM BO REKA MI DRZY, ale nie wazny styl , wazne zeby temu s.... przyp....ic a i satysfakcje mam duzą bo napewno to czyta po nocach a potem spac nie może i rano taki nieogolony idzie do roboty, dobrze mu tak. Akcja paragon trwa, dzisiaj wysle te z biedronki co dostalem jak browca kupiłem
wtorek 7,20
po co ja tak wczesnie sie obudziłem? przeciez mam zwolnienie chorobowe, niech inni zapier...j w robocie, te eksperty od siedmiu bolesci , ja nie musze mnie płaci państwo 100 % chorobowe wiec głupi by nie korzystał. Paragony wysle jak wyzdrowieje.
Niedziela 13,20
uff, dzisiaj koniec akcji a szkoda bo mam dojście do ciotecznego brata ze strony matki wujka, jednego takiego , który zna kogoś kto naprawia kasy fiskalne i obiecał, że paragony dostane prosto z wałka tych kas. no ale jak koniec to the end jak mawiają indiane
cdn
 
Back
Do góry