• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

a mówiliście, że nikt nie pisze :)

Status
Zamknięty.
I

itakwieciekto

Gość
No i ożywiło się forum :) Wszystkim dziękuję i za poparcie i za krytykę. Cóż każdy człowiek ma granice wytrzymałości, moja została przekroczona. Miło, że Darek stanął do boju z otwartą przyłbicą. Chwała mu za to. Forum to miejsce gdzie można się wykrzyczeć i dobrze, że takie miejsce jest. Cóż życie nie jest pasmem bułek z masłem. Właśnie „przecięłam pępowinę” i więcej już do spraw związanych z IC Olsztyn wracać nie mam zamiaru. Sporo się tu nauczyłam, sporo doznałam upokorzeń i nie przeczę, że nie zawsze i nie dla wszystkich byłam w porządku. Mimo wszystko pozdrawiam i żegnam :)
p.s. szczególnie ciepłe pozdrowienia dla check point’u :)
Kinga
 
Żarty

Witam,

Przeczytałam wszytskie posty i czuję się zdegustowana postawą itakwieciektosi. Pani sobie żarciki robi? Wywleka Pani na forum ogólnym sprawy, o których jak widać nie ma pojęcia, a potem dziękując za krytykę, przecina pępowinę??? Czy Pani już z pieluch wyrosła, czy właśnie wchodzi w ten okres??.
Pomijając okres zycia w jakim się Pani znajduje, doprawdy, trudno tutaj doszukać się jakiegoś motywu. Na żale się Pani zebrało? Z niewinności ktoś Panią obnażył?? A może trzeba się lepiej do życia przygotować?. A może zastanowić czasem nad sobą. Z Pani postawy, pisania, samoużalania wynika, że jest niedojrzałą kobietą (nie daj Boże, matką), której się więcej od zycia należy niż sama daje.
Trzymają się Pani żarciki, których konsekwencji Pani nie zna i zapewne nie zechciała Pani pomyśleć o takowych. Cóż....matołectwa, moherstwa i zwyczajnej głupoty w połączeniu z podłością nie brakuje. Proszę wziąc do serca słowa kobiety, która w pracy również ciężkie chwile przeżywała, ale nigdy nawet nie pomyślała o tym, żeby komuś świnie podkładać, bo na żale się zebrało.
Czas wyrosnąć z pieluch, przyjrzeć się jak zyją dojrzali ludzie i być fair, szczególnie w stosunku do osób, które dobrze Pani życzyły. I od żartów sugeruję trzymać się z daleka, bo najwyraźniej Pani nie wychodzą.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry