• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

...

I właśnie walczę o to, aby takim Panom i Paniom obniżano upsażenie zasadnicze w związku z przeniesieniem na niższe stanowisko służbowe.
Czy tak się dzieje. Niestety nie. obniża się tylko jakieś tam dodatki?
Ta spraw musi oprzeć się o SSC.
 
slawomir.siwy napisał:
I właśnie walczę o to, aby takim Panom i Paniom obniżano upsażenie zasadnicze w związku z przeniesieniem na niższe stanowisko służbowe.

To Ty jeszcze widzisz takie Panie i takich Panów w służbie?

hm...
 
Faktycznie napisałem zbyt ogólnie o obniżaniu uposażenia, kierując się jedynie ostatnimi wersami postu TEMIDY oraz tym co pisałem wcześniej w innych wątkach na tym forum, gdzie informowałem o decyzji naszego związku w kwestii obniżania uposażeń funkcjonariuszy przenoszonych ze stanowisk kierowniczych na niższe.

Oczywiście, że dla takich osób, o których mowa w tym poście, nie ma miejsca w SC.
Po ich zwolonieniu wygenerowano by za to aż takie oszczędności na funduszu płac, że długo oczekiwane awanse otrzymać mogłoby w końcu bardzo wielu funkcjonariuszy.

Jeżeli natomiast informacje podane w tym poście są prawdziwe(tzn. było takie pismo i z takimi zaleceniami oraz faktycznie potem po zaleceniach DKC MF nie zrobiono nic, nawet postępowań dyscyplinarnych czy wyjaśniających), to pobłażanie takiemu zachowaniu stanowi po prostu megagigantyczny szok.

Czy ktoś z IC Toruń potrafi zanegować post TEMIDY? To przecież niemożliwe aby takie historie mogły mieć miejsce w jednostce budżetowej.
 
Back
Do góry