• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

26 stycznia swiatowy dzień celnictwa

nowinka

Użytkownik
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
88
Punkty reakcji
9
Witajcie. Czy w waszych izbach cokolwiek się mówi o tym świecie? U mnie wydaje mi się już w dobie Kasu..... Zapomniano. O awansach nawet nie wspomne...... No chyba ze awanse dla cywili..... Z tej okazji..... 😒
 
Witajcie. Czy w waszych izbach cokolwiek się mówi o tym świecie? U mnie wydaje mi się już w dobie Kasu..... Zapomniano. O awansach nawet nie wspomne...... No chyba ze awanse dla cywili..... Z tej okazji.....
Podobno każdy kto wspomni o tym szatańskim święcie będzie namierzany przez bsw ;)

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Światowy Dzień Celnictwa to tak naprawdę nasze jedyne święto po tym jak w 2017r. usłyszeliśmy od kapelana że św. Mateusz jednak był skarbowcem.
Pewnie stał przed bramą miasta i rozliczał pity, sprawdzał paragony i takie tam wysiłki różne podejmował w tym zakresie.
 
No i tak jak myślałam z awansami... Nie wiem jak w innych IAS ale Lublin... No pieknie 4 dla funkcjonariuszy..... W styczniu.... No niech będzie tylko z całym szacunkiem..... Z okazji światowego dnia Celnictwa......pracownicy cywilni UCS dostali na stanowisku....brak słów.....
 
No i tak jak myślałam z awansami... Nie wiem jak w innych IAS ale Lublin... No pieknie 4 dla funkcjonariuszy..... W styczniu.... No niech będzie tylko z całym szacunkiem..... Z okazji światowego dnia Celnictwa......pracownicy cywilni UCS dostali na stanowisku....brak słów.....

tak, dla 4. z czego 2 mijało już 5 lat, więc musieli dostać. I IAS Lublin jest ok. 1800 funcjonariuszy... bez komentarza.
 
Back
Do góry