Strona 1 z 91 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 635

Temat: II SA/Ol 672/17 - Wyrok WSA w Olsztynie

Domyślnie II SA/Ol 672/17 - Wyrok WSA w Olsztynie

Dnia 19 października 2017 roku Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie w składzie następującym: Przewodniczący sędzia WSA Bogusław Jażdżyk Sędziowie sędzia WSA Alicja Jaszczak-Sikora (spr.) sędzia WSA Ewa Osipuk Protokolant specjalista Wojciech Grabowski po rozpoznaniu na rozprawie w dniu 19 października 2017 roku sprawy ze skargi M. L. na czynność Dyrektora Izby Administracji Skarbowej z dnia "[...]" w przedmiocie propozycji określającej warunki zatrudnienia 1. stwierdza bezskuteczność zaskarżonej czynności; 2. uznaje uprawnienie skarżącego do złożenia mu propozycji służby.

2. Reklama Google
    Reklama Google

Domyślnie

Brawo ten Sąd!!! Do zwycięstwa droga daleka, bo pewnie DIAS złoży kasacje, ale ten wyrok przywraca nadzieję...

Domyślnie

Poczekajmy na pisemne uzasadnienia wyroków. Na razie DIAS i inne organy KAS wysyłają pisma ze wskazaniem sygnatur wyroków niepomyślnych dla skarżących. To są próby osłabiania woli walki. Ja mam dwie sprawy przeciwko innemu organowi KAS niż DIAS i czekam na rozwój wypadków bo wasze sytuacje są inne od mojej. Obecnie w Gliwicach są- na wokandzie - 24/26. 10 - dwie sprawy w podobnych sprawach, ciekawe co postanowi sąd. W tym tygodniu przełożono wyroki w Gliwicach w innych sprawach przeciwko DIAS. Cierpliwości. Wiem, że mamy rację. Będę walczył do końca.

Domyślnie

Oczywiście, nie możemy się poddawać, bo MF na to właśnie liczy, że się zmęczymy i złożymy broń. My bądźmy wytrwali i walczmy do końca!!!

Domyślnie

Witam... Krotko: mam dwie sprawy w sadzie... Pozdrawiam tych,co nadziei nie stracili...Rowniez tych, co się wreszcie osmiela... ;-)

Użytkownik
    Mieszka w
    wil wild east

Domyślnie

Cytat Napisał hunter Zobacz post
    Witam... Krotko: mam dwie sprawy w sadzie... Pozdrawiam tych,co nadziei nie stracili...Rowniez tych, co się wreszcie osmiela... ;-)
    Ośmielą się. Juz w piatek zrobił sie duży szum od dołu do samej góry. Tylko trzeba pomóc tym którzy nie są celnicy.pl. Nie do wszystkich docierają informacje ze związku. Nie czytają forum. Stracili chęci i nadzieję. Nie należy ich krytykować tylko przekonać.

Jeśli wszystkich bez wyjątku przywrócą do munduru to chyba Dorohusk nie potrzebuje parotysięcznego wsparcia;-) patrz: pismo "szczęść Boże" gdzie mówił że przywrócenia bedą możliwe tylko do Przemyśla.

Trzeba też wesprzeć koleżanki i kolegów bez propozycji. Nawet tych niezrzeszonych.

Domyślnie Wsparcie

Cytat Napisał kas.trat Zobacz post
    ...

Trzeba też wesprzeć koleżanki i kolegów bez propozycji. Nawet tych niezrzeszonych.

Odnośnie wsparcia prawnego uważam, iż od samego początku Zarząd naszego ZZ ustalił
    bardzo przyzwoite zasady pomocy - także dla niezrzeszonych - wszelkie wzory dostępne
    są bez ograniczeń. Jedynie obsługa prawna doświadczonej Kancelarii musiała zostać tak
    skonstruowana, by Związek (czyli NAS) było na nią stać!

Pisząc o wsparciu, Kolega @kas.trat na pewno nie miał na myśli wyłącznie takiej pomocy,
    ale ze względów proceduralnych, pomoc od strony prawnej jest teraz chyba najistotniejsza.
    Wiem o czym piszę, gdyż w miarę swoich skromnych możliwości, pomagam wielu osobom
    "poskładać do kupy" to, co sam rozumiem i czego jestem pewien. Akurat to nic nie kosztuje
    (prócz czasu), a tym osobom się przydaje - kilkanaście z nich bez tego by się nie ruszyło !!

Jest między nami wielu "kumatych", którzy bez lęku mogą zrobić to samo, co ja. Do nich
    się zatem zwracam - rozpytujcie Koleżeństwo wokół siebie, czy nie potrzebuje ktoś choćby
    podpowiedzi; od czego zacząć, jak coś "rozegrać" itp. Nawet nie przypuszczacie, jak wiele
    osób czuje się w tym wszystkim totalnie zagubionych i boi się ruszyć nawet palcem, a także
    jak bardzo jest im potrzebna, tak banalna wszak dla Was, niesiona im pomoc.
    Taka odrobina poświęcenia, może wyzwolić na prawdę olbrzymie siły ...
    I'm not perfect, but I'm limited edition

Aha ... "@cat" - nie jestem "kotem", a wodę szczególnie cenię ...

Uprawnienia