• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Instrukcja dla WZP

G

Guest

Gość
Sorry, temat przede wszystkim dla WZP
Zapoznaliście sie z nowoobowiązującą instrukcją? Nie wiem co o niej myslec?
Zgodnie z nią - wazymy samochody, sprawdzamy trzezwosc kierowcow, jak nie ma oc wzywamy lawete, a ptzy kontroli transportu wydajemy decyzje administracyjną. O co cho?
 
No problem (prawie)

Instrukcja wcale nie jest nowa... Nie ważymy i nie sprawdzamy trzewźwości, bo nie mamy czym :roll: Poza tym wszystko się zgadza... 8)
 
Re: No problem (prawie)

Billy Kid napisał:
Instrukcja wcale nie jest nowa... Nie ważymy i nie sprawdzamy trzewźwości, bo nie mamy czym :roll: Poza tym wszystko się zgadza... 8)
instrukcja jest może nie nowa, zle sie wyraziłem - jest najnowsza. Eeee... nie mamy czym mierzyc trzezwosci? To maly problem. wiekszym jest to, że mamy takie uprawnienia a z nich nie korzystamy - nie umiemy wazyc i "wydmuchiwac" To po cholere pisac takie bzdury w instrukcji.
 
Re: No problem (prawie)

Anonymous napisał:
To maly problem. wiekszym jest to, że mamy takie uprawnienia a z nich nie korzystamy - nie umiemy wazyc i "wydmuchiwac" To po cholere pisac takie bzdury w instrukcji.

To ruszcie dupy i się nauczcie! Chyba mamy nieodpowiednich ludzi w GM!
 
Re: No problem (prawie)

Poul napisał:
Anonymous napisał:
To maly problem. wiekszym jest to, że mamy takie uprawnienia a z nich nie korzystamy - nie umiemy wazyc i "wydmuchiwac" To po cholere pisac takie bzdury w instrukcji.

To ruszcie dupy i się nauczcie! Chyba mamy nieodpowiednich ludzi w GM!
głupi jestes?
 
Instrukcja to długo oczekiwany dokument i to całkiem dobry. Poza tym przydatny na co dzień. Chcieć to nie zawsze znaczy móc. Zajmijcie się w końcu cłem a nie alkomatami bo nas całkiem rozwalą......
 
Może ktoś wrzucić tu nową wersję instrukcji, lub link do niej??? Mam wrażenie, że wywołwana panika nie ma sensu... Pierwotna instrukcja też budziła grozę, a okazała się przydatna. Sądzę, że nowela też nam pomoże w pracy...
 
Back
Do góry