• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PRACA CELNIKA

minio82

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Kwiecień 2006
Posty
151
Punkty reakcji
0
dzień dobry wszystkim braciom celnikom!!!!!
mój dobry znajomy chce odbyć praktyki w jakimś urzędzie celnym!
chciałbym się dowiedzieć jak to u WAS wygląda? (chodzi Mi o warunki przyjęć i odbycia praktyk u WAS)
chciałby On w przyszłości podjąć pracę jako celnik a nie ma odpwiedniego wykształcenia (ma jednak ku temu predyspozycje...) ... chciałby jednak zdobyć doświadczenie w pracy celnika, a mianowicie chciałby jak wyżej wspomniałem, odbyć praktykę w urzędzie c.
CO BYśCIE MU RADZILI
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
 
Jeżeli skończył studia lub jakąś szkołe to musi zarejestrować się jako bezroboty, to podstawa. Potem wyrazić chęć odbycia stażu lub przygotowania zawodowego(w urzędzie pracymusi zapytac o miejsce) no i dowiedzieć się w najbolższej izbe celnej o mozliwość odbywania takiego stażu w podległych oddziałach/urzędach. Jażeli dostanie zgode z izby a urząd pracy będzie miał kase na wysłanie go na taki staż to sprawa załatwiona... generalnie czeka go ciężka droga..
 
drogi POULU mój Kolega już ma MGR i chce odbyć praktyki tylko po to, żeby być przyjętym do SC . czy to ma sens czy ma od razu składać papiery i przekonać komisję swoją "osobowością"?
 
No więc nie wiem czy mu to pomoże, nawet nie wiem czy nie zaszkodzi...może lepiej niech odrazu skląda podanie do pracy, szkoda życia na praktyki...
 
Back
Do góry