• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co to za twór :"Kierujący Sekcją"?

Zoollek

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Kto mi coś powie na temat plusów i minusów bycia kierującym sekcją?????
Pozdro dla wszystkich forumowiczów!
 
To któś kto odpowiada za sekcję i wszystkie sprawy, które się w niej dzieją tak jak np. kierownik referatu albo nawet naczelnik wydziału a nie dostaje za to żadnej kasy. Chłopiec do bicia za darmo. "Twór" ukuty dla oszczędności ot co.
 
Trochę sztuczny twór.To tak jak z naszą firmą.Jest potrzebna ale nikt się za nią nie postawi. Przeżyłem tę funkcję. Jeśli chodzi o plusy to można było rozwinąć skrzydła, no i naczelnik pamiętał o tym przy okazji podziału kasy.Minusy: kierownik gdy przestawał być kierownikiem mógł wskoczyć na wyzszy stopień a kierujący sekcją ...... Szkoda się wk.... Święta idą.
Można też było być odpowiedzialnym za pracę zmiany to taka sama historia.
 
Twór ukuty dla oszczędności

Ten sekcyjny to bardzo przypomina socjalistycznego aktywistę w brygadzie. Odpowiadał za wspólzawodnictwo, ideologię i kilka innych pierdołek. Pismo z tamtych czasów juz mamy ( Wiadomości Celne), to chyba czas na ....sekcyjnych . :D

Prędzej chodzi o zabezpieczenie d..y kadrze kierowniczej w sprawach z cyklu: Kto zabił GILA??? Teraz będzie wiadomo sekcyjny.
 
sekcyjny

No cóż zawsze można było zostać kierownikiem sekcji sportowej i dostać do dyspozycji kolegę śpiewaka. Służbowo pozdrawiam :lol:
 
nikt z was nie ma racji kierujący sekcją to osoba mająca wysokie aspiracje kierownicze, ale nie posiadająca matury. Dlatego decydenci stworzyli taki dziwny stwór.
 
THORGAL napisał:
nikt z was nie ma racji kierujący sekcją to osoba mająca wysokie aspiracje kierownicze, ale nie posiadająca matury. Dlatego decydenci stworzyli taki dziwny stwór.

Spójrzcie na Świecko. Tam żaden sekcyjny nie posiada wyższego wykształcenia. Czyżby umiejętność sprawnego zarządzania była wprost proporcjonalna odwrotnie do wykształcenia ???
 
co to za twór kierujący sekcją

kierujący sekcją to niby kierownicy (bez pieczątek kierownik przed nazwiskiem na pieczątce służbowej) ale krzywdy nie mają awanse częste nagrody wysokie i zapewne sporo nagród specjalnych bo wnioski o takie nagrody kierownik główny pisze dla nich często.
 
co to za twór kierujący sekcją

kierujący sekcją to niby kierownicy (bez pieczątek kierownik przed nazwiskiem na pieczątce służbowej) ale krzywdy nie mają awanse częste nagrody wysokie i zapewne sporo nagród specjalnych bo wnioski o takie nagrody kierownik główny pisze dla nich często. Zapomniałem dodać że pracy mają dużo i odpowiedzialna ale są doceniani .
 
a słyszeliście o KIERUJĄCYM REFERATEM :lol: jest ktoś taki w Białymstoku, nazywa się Ekspert celny Kierujący Referatem - jak myślicie jaka jest geneza tego stanowiska ??? :roll:
 
Referat to minimum 5 osób. Jak jest potrzeba żeby dana komórka istniała a 5 bez sensu dam dawac robi sie sekcje. Ktos musi tam odpowiadać za prace grupy. Sekcyjny z tego co wiem nic lepiej od pracowników innych referatów nie ma. To nie kierownik!
Mozna stworzyć wieloosobowe stanowisko, ale tam tez ktoś musi odpowiadac za całokształt prac.
Przecież kierujący sekcja z tego co mi wiadomo żadnych dodatków funkcyjnych nie ma. To taki osiołek o zwiększonym zakresie obowiązków za darmo :)
 
Back
Do góry