• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

powrót

raczej w sadach nie wygrasz, musisz poczekac na wyrok ETS, przepisy nic nie mówią o odszkodowaniu za przywrócenie... wiem coś o tym, niestety.
 
tak myślałem !po horrorze w sądzie ,gdzie musiałem udowadniać ,że nie jestem wielbłądem , przyjdzie czas na następny ...........z tą różnicą ,że nie będę na ławie oskarżonych :)
 
i ja należe do tych co czekają na swoją sprawę..na uniewinnienie i na przywrócenie do pracy, nie wiem nawet na jakim etapie jest moja sprawa bo wszystko jest ściśle tajne a pan prokurator się nie śpieszy
 
wiem coś na ten temat ,powiem więcej mam nieodparte wrażenie ,że prokuratorom sprawia przyjemność pastwienie się nad nami, jesteśmy bezbronni ,pozostawieni samym sobie ,nic tylko w nas bić!........i biją bezkarnie!!!!!!
 
A propos wyroku ETS. Może by tak nasze szanowne związki zawodowe zasięgnełyby konkretnej informacji od kancelari prawnej na jakim etapie i kiedy będzie rozpatrzona nasza sprawa w Strasburgu- bo tu już prawie trzy lata zleciały i dalej cisza.
 
przywrócony-cieszę się że powróciłeś jestem jednym z tych wielu którzy czekają na sprawiedliwość,odnośnie zwiozków daj na luz ci którzy piastują te funkcje (nie wszyscy)to karierowicze z odpowiedniego nadania,nie z prawdziwego wyboru tzw.swoi dla dyr.Izb nie podskoczę

zawieszony
 
Back
Do góry