• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

procedura przeniesienia do innej Izby Celnej

J

jorgi

Gość
Proszę mi podpowiedzieć jaka jest procedura przy staraniu o przeniesienie di innej Izby:
- tylko podanie do SSC
czy
-najpierw pismo do dyrektora Izby do której chcę sie przenieść a po uzyskaniu jego akceptacji do SSC
-czy pisma do obu dyrektorów a poźniej dopiero podanie o przeniesienie służbowe do SSC.
Przeniesienie z powodów rodzinnych: zmarła nagle mama mojej żony i musiała ona wrócić do domu rodzinnego zaopiekować sie młodszym rodzeństwem (teść nie zyje od kilku lat). Ponieważ nie chcemy prowadzić dwóch domów postanowiłem prosić o przeniesienie bliżej.
PS . Czy w prośbie o przeniesienie mogę zaznaczyć do jakiej jednostki chę się przenieśc (chodzi o konkretny OC) czy o tym decyduje Dyrektor IC - chciałbym mieć pewność ponieważ to rozległa obszarowo Izba
 
Jeżeli chcesz trafic do konkretnego UC/OC najlepiej ogłaszaj wszem i wobec ze do tej placówki broń Boże byś trafić nie chciał. Znajac zamiłowanie większosci naszych pryncypałów do "ułatwiania" pracy swoim podwładnym masz 90% szans na to że właśnie tam trafisz :evil:
 
Podanie do dyrektora Izby w której pracujesz. Jeżeli on ci nie da pozwolenia, to nie ma znaczenia, że tam, gdzie się chcesz przenieść jest wolne miejsce.
 
A nie prawda ja osobiście się przenosiłem między izbami i procedura jest taka, że najpierw piszesz do SSC a on zasięga języka u twojego dyrektora czy cię puści i drugiego czy cię przyjmie cała procedura trwała 4 miesiące, ale się udało :)
 
Back
Do góry