• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Badania Lekarskie

G

Gryff

Gość
Witam
Dostałem skierowanie na badania do pracy w izbie celnej jako funkcjonariusz celny. Jednak niestety nie potrafiłem zadowolić swoim zdrowiem Pana okulisty. Pytanie moje brzmi tak:

Na jakiej podstawie prawnej dokonywana jest ocena kandydata?

Pan okulista podpierał się zarządzeniem ministra handlu zagranicznego z 16 08 1983 r czyli chyba dość starego zarządzenia.
Wątpliwości nasówa fakt że do pracy kontrolnej w CBA mogą być dopuszczone osoby z taką wadą jak ja a nawet ludzie bez jednej z gałek ocznych.

Drugi pytanie brzmi :

Czy po zmianie z głównego urzędu ceł na słuzbę celną nie zmieniły się te przepisy


Zależy mi na tym bardzo ponieważ praca calnika jest pracą moich marzeń, i nawet specjalnie w tym celu wybrałem kierunek specjalizacji na moich studiach.

proszę o naprawdę błyskawiczną odpowiedź bo jutro idę do lekarza orzecznika i chciałbym mieć jakąś podporę aby ewentualnie móc coś wskurać.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję
 
Praca celnika jest Twoim marzeniem?????
MATKO JEDYNA!!!
Mam nadzieje, że przejrzysz na oczy chłopie!!!
 
Back
Do góry