• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zmiany w uc

krzych

Użytkownik
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
50
Punkty reakcji
1
podobno szykują się duże zmiany na oddziałach ,czy ktoś coś może napisać na ten temat?
 
Na naradzie kierowników i naczelników we wtorek 19.02 Nacz. D.P. zapowiedział poważne zmiany organizacyjne a także kadrowe. Nie padły żadne szczegóły.
 
Fakt faktem coś muszą zrobić ......

Chłopaki przesuną kilka osób i myślą że rozwiązali problemy......ach te nasze naczelniki :shock: mają pomysły.
 
A są jakieś problemy???? Jeśli tak to gdzie ?
Przecież nic się nie dzieje to chyba jest dobrze.
 
Skoro nic się nie dzieje....

Skoro nic się nie dzieje to po co mowa o zmianach? Domyślam się iż chodzi o zwiększenie efektywności pracy w niektórych komórkach :lol: , ale tutaj mogę zacytować: choćby przyszło tysiąc siłaczy , zjadło....blablabla to i tak nic nie pomoże! Ile lat minie zanim oni w końcu zrozumieję o co w tym naprawdę chodzi : poszanowanie, możliwość awansu, ochrona prawna,wynagrodzenie godne wynagrodzenie ! Czy to jest takie trudne ? Nawet jak wymienią całą armię to i tak nic się nie zmieni, każdy nowy po paru tygodniach otworzy szeroko :shock: oczy i zacznie się kolejna wegetacja. :!:
 
zmiany

słuszna konkluzja poprzedniku! Oczy, wegetacja itd... :lol: :arrow: :arrow: Cytat - Fizia - a są , jakieś problemy ? Duża bużka dla bezproblemowych , bezkompromisowych.Już nie mogę :roll: :roll: Ostatni raz się wpisałem.Klasyk kiedyś powiedział, to już nie jest mój kawałek podłogi!Drugi klasyk powiadział , co ja tutaj robię? Ci co pracowali i pracują nie dla Irlandii wiedzą o czym wspominam.Powodzenia !
 
krzych napisał:
podobno szykują się duże zmiany na oddziałach ,czy ktoś coś może napisać na ten temat?

Zmiany nastąpiły będziecie mieć mniej pracy z akcyzą za samochody sprowadzone ,bo ludzie spieprzają poza województwo robić akcyzę i pieniążki zostawiają tan np. w Gorzowie , a jak tak dalej będzie to ktoś sie poświęci i podda sie weryfikacji i udowodni że auto tyle kosztowało co na umowie a nie z waszych
porypanych ksiąg eurotaksu i założy sprawę za straty,i wtedy polecą głowy ze stołków i będą zmiany.Jest to bardzo proste do zrealizowania,bo to co wasz naczelnik wyprawia to parodia on chyba spadł z kosmosu baran jeden.
 
Te grosze, które były płacone różnicy nie zrobi. Wystarczy, że za 50 nieuczciwych zapłaci akcyzę jeden uczciwy i się wyrówna
 
A właściwość miejscowa coś ci mówi jaco? Zwykły człowiek, uczciwie chcący zapłacić podatek za kupiony samochód nigdzie nie ucieka. Co najwyżej tracą na tym lokalni "wozacy", utrzymujący się z handlu autami z fałszywymi umowami kupna.
 
Back
Do góry