• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

WZP/Kierownicy/pracownicy/Robotnicy

Jarząbek

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Klub "Tęcza"
Czy ktoś np.przy podziale 3% bierze pod uwagę jakieś wyniki/ujawnienia/pracowitość funkcjuszy????????????Skończyły się "wielkie" nagrody-średnia notowana na głowę-200PLN(tych kilku osób,które dostały).Mirosławie(ktoś już śmiał Ciebie nazwać Hamburskim) czy opłaca się dla Ciebie trzymać i wynagradzać pewne osoby tylko z tego powodu że pracowały z Tobą na Świecku???Strach o zaszłości czy też o obecne SPRAWKI....Też mógłbym dużoooooo powiedzieć ale zgodny ze swoją zasadą zostawiłem język za...zębami i izbą(w Rzepinie)
 
"Rasowy mężczyzna jest drapieżnikiem, który ściga tylko wielką zwierzynę: władzę lub kobiety"
 
Ostatnia edycja:
"Gdzie będzie pycha, tam będzie i hańba, a gdzie pokora, tam mądrość. Salomon"
 
Gratuluję wszystkim a szczególnie Starojajecznemu dodatku do 3% w kwocie 350 zł za stworzenie Grup Szybkiego Reanimowania Granicy.
Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy 2 takie Grupy grunt to lobbing a może mobbing.
Kolejny wątek to pożegnanie naszego Naczelnika Miszcz. Co biedaczek teraz robi? Założył działalność i pomaga żonie czy komrenko. ( mała litera jest tu wprowadzona proporcjonalnie do jego wzrostu)
A jak tam reszta ekipy? Olenko z Moskwy w Olsztynie śledzi nasz portal i czeka na coś. Schorowany na wygnaniu jak Mieszko II.Tylko nie ten kierunek i niech na południe nie jedzie bo Czesi go złapią a tam pamiętacie:eek:.
Diabeł-no cóż zostałeś sam samiusieńki i służysz władzy mimo że kopią w ciebie Rzepiniaki dwa i drenują twój wydział zabierając co lepsze jednostki.
;)Henio - włatca muh- morze kókółcze jajko jusz sie urzondził czekamy na tfuj pierfwszy wystemp -Może będzie lepszy niż mój monolog na twój temat.
Już po urlopie nabrałem sił i rozpoznaję teren do zobaczenia :cool:
 
Roy, czyżby opuściło Ciebie poczucie humoru?
Przecież w Nasze służbie tak nie jest i nigdy nie będzie (oby), ale niektórym łezka w oku możne się zakręcić.
Czy także uważasz, że anestezjologów nie potrzebujemy?
pzdr

PS Facet całe życie dorasta:)
 
tak nie jest Jabol

Ale z twoich wypowiedzi wynika , że taka sytuacja bardzo by ci odpowiadała . Mógłbyś wiecznie utyskiwać na władzę . Powiedz co ty zrobiłeś dla SC prócz biadolenia
 
a Tobie obecna sytuacja odpowiada, z tego wnioskuje, więc po co planowana reforma, po co zmiany? Lepiej, gdy ludzie siedzą cicho, nie narzekają i dziękują za wszystko, co spadnie ze stołu?

Pamiętaj, że zmiany to reakcja rządu na styczeń 2008, a wtedy co robiłeś?

PS Nie doszukuj się tego, co by mi odpowiadało, bo raczej taka sytuacja odpowiadałaby komuś innemu (może Tobie), oczywiście bez tylu wulgaryzmów, a zamordyzm i bezkrytyczne podporządkowanie to jest to, co lubi każda władza.

PSII Gdy będzie wszystko OK, to nikt o nie będzie musiał czytać mojego biadolenia, bo nie będzie czego:)
 
Rozbawiłeś mnie z tym pytaniem:
Powiedz co ty zrobiłeś dla SC prócz biadolenia

a cóż, oprócz wykonywania swoich obowiązków może zrobić szeregowy funkcjonariusz (biadolić pod nosem? oby tylko nikt tego nie słyszał)

Jeżeli chodzi o Władzę, to prawdziwa Cnota krytyki sie nie boi, więc nie rozumiem ROY twojego oburzenia. Często krytykuję zasady, a tylko czasami persony, bo jak sam wiesz, cały czas nie jest dobrze (ale w pewnych dziedzinach nastąpiły widoczne poprawy)
 
Kilkanaście razy słyszałem Naszego Wodza Bezzębnego.Bo Wódz jest jeden a od dzidy jest dziad :D.
Niestety Ten człek Nikłego wzrostu się doigra sprawy o mobbing. Koniec końców ktoś go nagra na naradzie-rąbaniu drew na Naszych głowach i zakończy się to w sądzie.Jet tylko jeden mały problem ciężko kupić kaseciaka bo z telefonu to nie dowód.
Myślę, że na Yutube byłoby nieżle słuchane.
Więc z Harcerckim Czuwaj Dziadu Czuwaj.

Wieje tu NUUUUUUUdami
Piszczcie byle co ale piszcie.
Pozdrawiam wasz MeneL:cool:
 
Kilkanaście razy słyszałem Naszego Wodza Bezzębnego.Bo Wódz jest jeden a od dzidy jest dziad :D.
Niestety Ten człek Nikłego wzrostu się doigra sprawy o mobbing. Koniec końców ktoś go nagra na naradzie-rąbaniu drew na Naszych głowach i zakończy się to w sądzie.Jet tylko jeden mały problem ciężko kupić kaseciaka bo z telefonu to nie dowód.

Najbardziej prawdopodobną osobą,która mogłaby go nagrać na kaseciaka jest protokolantka(z racji protokołowania).Ale ona nieeeeeeee była i nie jest zainteresowana opozycją wobec władzy.
PS.Jeżeli ktoś umie wyhodować sobie z własnej działki np.naczelnika,to czy nie będzie go pielęgnować,aby rósł jak najwyżej,pokazywał się jak najwięcej,żeby w razie przekwitnięcia, dalej laury mógł zbierać hodowca.Nowy Rok się zbliża wielkimi krokami...Działania czas zacząć.Styczeń to nie najlepszy miesiąc na przesadzanie,ale dobra sadzonka(z WIELKIMI korzeniami)przyjmie się.Jestem ciekaw czy zakwitnie równie pięknie w pokoju naprzeciw na 3 piętrze?
A może na najwyższym piętrze?
Bo chyba nie celujemy "niżej"???
Wszyscy są ciekawi co się stanie z naszą nową maskotką(przejęła pałeczkę po nieobecnej Kasi W.)

Mr Hyde
 
Kurczaki.
Jako traser kurczaków muszę wam się do czegoś przyznać. NIE JESTEM kobitą MAM TE JĄD...KA.
Wodza uwielbiam szczególnie za jego mądrość...........życiową*
/ nie jestem odmienny/

* mądrość życiowa to inaczej ludowa.
np. "gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała":D

Co do jego innych mądrości np.wyuczonej to się nie wypowiadam bo na moim kierunku nie było łaciny i nie kumam bazy co do nas mówi czasmi :) i chyba warto!!
 
Back
Do góry