• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

wydrukujcie deklarację członkowską CELNICY PL.

K

KMICIC

Gość
ten druk powinien być ogólnie dostępny, ludzie się interesują i chcą się zapisać lub zmienić swój związek na nasz
 
mam pytanie. Czy wysyłając wypełniony druk - deklaracji przystapienia do Związku Zawodowego Celnicy.pl otrzymujemy jakieś potwierdzenie tego faktu, czy nie. A jeśli nie, to jak sprawdzić czy jestem członkiem związku czy może nie? Dziekuje za odpowiedź
 
jak potrącają Ci składkę z poborów to chyba jesteś już członkiem , zajrzyj do wydruku z rozliczenia wypłaty
 
a co jeżeli ktoś należy do tzw. "starych związków" - czy może jednocześnie złożyć deklarację i zostać związkowcem w CELNICY PL ???, czy najpierw musi zrezygnować z członkowstwa w poprzednich ???
 
Nie wysyłamy potwierdzeń, napisz proszę do mnie maila lub zadzwoń to Ci powiem, nie będziemy operować danymi osobowymi na forum.
Każdy kto wysłał deklarację i ma pobierane składki przez pracodawcę jest członkiem ZZ.
Są osoby, które same opłacają składkę – osoby te jeżeli złożyły deklarację są oczywiście członkami Związku.

Zgodnie z decyzją Prezydium podejmujemy się wyłącznie spraw indywidualnych dot. członków Związku, co innego interes ogółu.
Można być jednocześnie członkiem w kilku związkach, z tym nie ma problemu.
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanie do kogoś z władz związku: czy upoważnienie do pobierania składki członkowskiej należy przesłać wraz z deklaracją członkowską czy bezpośrednio przekazać do Wydziału Finansowego Izby Celnej.
 
Proszę przekazac bezpośrednio do Wydz. Finansowego. W przypadku natomiast tych osób, które przesłały do nas to upoważnienie, sami informujemy dyrektora właściwej izby. Dotychczas tylko Warszawa miała z tym straszliwe wyimaginowane problemy, pozostali dyrektorzy od razu właściwie załatwiali sprawę.
 
Back
Do góry