• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Uwaga awanse...

schweps

Użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
157
Punkty reakcji
0
Dlaczego nie dziwi mnie ta cisza przed świętem naszej służby...Czyżby wszyscy byli zajęci przygotowaniami na przyjęcie Super SSC???Pewnie malowanie trawy na zielono tyle czasu wszystkim zajmuje...
 
kolego, a no dlatego ze awansow nie ma, sa tylko nagrody uznaniowe i ewentualne awanse dla cywili, a z mundurowych malo kto dostal...

z reszta ci co dostali juz dawno o tym wiedza:D
 
kolego, a no dlatego ze awansow nie ma, sa tylko nagrody uznaniowe i ewentualne awanse dla cywili, a z mundurowych malo kto dostal...

z reszta ci co dostali juz dawno o tym wiedza:D

Tomaszku masz chyba złe informacje...Awansów jest bardzo dużo jak się dziś okazało tylko dostali je strażnicy przyboczni i sami luzusy którzy noszą do pracy walizki pełne wazyliny.Jest dużo awansów w stopniach i stanowiskach a także wiele nagród uznaniowych-ciekawe tylko jakie były tym razem kryteria???Co do wiedzy kto został nominowany to się
wszystko wyjaśni jak dojdzie do akcji protestacyjnej bo nie chce mi się wierzyć by Ci nagrodzeni wystąpili przeciw swoim Panom.

Wielu tu na tym forum siedzi już cicho bo pewnie im głupio cokolwiek pisać gdyż dostali jakiś ochłap z pańskiego stołu.Zastanawia mnie fakt dlaczego do niedawna tak narzekali a tu nagle cisza....Mobilni wraz z Jabolem tak krzyczeli czego to oni jeszcze nie dostali od dyrekcji i z ich strony także cisza.Zacznie się protest-mam taka nadzieję-i też będą siedzieć cicho.Może dostaną szansę wykazania sie na wschodzie jak tam wszystko stanie.Czego się nie robi by rękę uścisnął sam Władca SSC...
 
no tak kolego, przepraszam zle sie wyrazilem...aczkolwiek nie wiedzialem ze jest ich sporo:)
tylko to ze dostali lizusy.... a niektorym podobno jak mnie kolega poinformowal, przyznano aby wyrównac stopnie.

parodia na calego...
w moim mniemaniu awans przyznaje sie za jakies zaslugi, ale moze cos sie zmienilo ostatnio:D
 
no tak kolego, przepraszam zle sie wyrazilem...aczkolwiek nie wiedzialem ze jest ich sporo:)
tylko to ze dostali lizusy.... a niektorym podobno jak mnie kolega poinformowal, przyznano aby wyrównac stopnie.

parodia na calego...
w moim mniemaniu awans przyznaje sie za jakies zaslugi, ale moze cos sie zmienilo ostatnio:D


Parodia to mało powiedziane.To już jest totalna żenada.Wielkim pseudo- krzykaczom zamyka się gęby jakąś dziwną obietnicą a oni zapominają kim są i co jest dla nich ważne.SSC będzie na imprezie to muszą być właściwi ludzie a nie plebs...Jak zwylke zapomina się o funkcjonariuszach w SzNP i w innych małych aczkolwiek bardzo znaczących komórkach.

Lepiej równac stopnie niż podnieść stanowisko ale cóż nam malutkim do tego to inni władają tym cyrkiem.
Choć tak miedzy nami to polecam tym co dostali awanse by spojrzeli sobie w lustro a sami zobaczą co tam jest...

Pozdrowienia dla niedocenianych...
 
Back
Do góry