• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Utrzymanie forum

W związku z prowadzeniem prac instalacyjnych
w dniach od 1 lutego, od godz. 20.00 do 3 lutego do godz. 6.00
system ING BankOnLine będzie niedostępny dla Klientów.

:?


No i klops. Wspomogę, ale dopiero po 3.02.2008
 
Sprawa zrzutki na funkcjonowanie forum jest ściśle związana z opłata za transfer. Przy okazji więc chciałbym wyjaśnić co nie co.

Proszę o przeczytanie tego co chcę wyjaśnić czy zasygnalizować a ewentualne komentarze proszę zamieścić TUTAJ (to link do tematu z komentarzami)

Generowanie dużego transferu w ostatnich dniach było ściśle związane z protestem. Ale trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: czy aby tylko?

Duża część transferu, tego niepotrzebnego, którego można w prosty sposób uniknąć związana jest z chaosem jaki zapanował na forum. Skromne siły moderatorów nie były w stanie zapanować nad mnogością wpisów.
Każde forum obok funkcji miejsca wymiany poglądów jest również czymś w rodzaju biblioteki, w której zasobach gromadzona jest wiedza "minionych pokoleń" Wiedza, do której można w przyszłości w razie potyrzeby sięgnąć. Stąd wręcz konieczność, na wzór biblioteki, skatalogowania "zbiorów". Poszufladkowania ich w odpowiednie tematy zebrana w działy itd...

Jestem pewien, że chaos jaki zapanował na forum uzmysłowił dużej części z was potrzebę zarówno logowania jak i konieczność ścisłego trzymania się tematów. To dla dobra i wygody nas wszystkich a nie z chęci czy zapędów cenzorskich o co mają niektórzy pretensje.
 
slawomir.siwy napisał:
Dzięki za krytykę i za dobre słowo. Konstruktywna krytyka bardzo pomaga.
W sprawie nowego ZZ, trzeba pomyśleć - faktycznie drobny problem polega na tym, ze nie miałem prawa głosu na negocjacjach oraz np. teraz nie miałem prawa do wypowiedzi na konferencji celników.
To irytuje, bo jak wiecie zaangażowałem się trochę w trwający protest.

wczesniej pisałem o trzech podstawowych błędach popełnionych podczas tych negocjacji gdzie jednym było właśnie brak informacji, dlatego nalezy to forum utrzymać, jeszcze jestem członkiem ZZ i myślę że nasi przewodniczący powinni w trybie pilnym przelać na jego utrzymanie część składek
pozdroweinia dla wszystkich zolli
 
To forum jest już warte kupe kasy reklamy mogą lekko utrzymać serwis oraz dostarczyć dziesiątki tysięcy na działalność związkową
Mała część serwisu nasza klasa poszła za pare milionów
Panie Siwy ma pan kase przed oczami taką że do końca życia starczy a nie widzi pan tego
 
JA WIEM JEDNO ŻYŁEM PRZEZ TYDZIEŃ NADZIEJĄ .PRACUJĘ OD SIEDMIU LAT W TYM ZAWODZIE I TAKIEJ NADZIEJI NIGDY NIE MIAŁEM DZIĘKUJĘ WAM ZA TO. MAM NADZIEJĘ ŻE JAK DONALDOWE OBIETNICE ZAMIENIĄ SIĘ W GÓWNO JAK TO DOTYCHCZAS W TEJ FIRMIE BYŁO TO ZNOWU SIĘ SKRZYKNIEMY I CAŁA POLSKA ZNOWU USŁYSZY O NA S O CELNIKACH POZDRAWIAM GORĄCO I ......
 
digital41 napisał:
To forum jest już warte kupe kasy reklamy mogą lekko utrzymać serwis oraz dostarczyć dziesiątki tysięcy na działalność związkową
Mała część serwisu nasza klasa poszła za pare milionów
Panie Siwy ma pan kase przed oczami taką że do końca życia starczy a nie widzi pan tego


I TU SIE GOŚCIU MYLISZ BO OPRÓCZ KASY SA INNE WARTOŚCI JAK WEJDZIEMY W KOMERCJĘ TO LUDZIE BĘDĄ STĄD SPIERD.... AŻ MIŁO
 
że forum jest dużo warte to sie na pewno nie myle że załozył je Siwy chyba też nie, dobry pomysł,a kasa dla adwokatów negocjatorów do obrony celników,leczenie ludzi z firmy poważnie chorych też by było czy to coś złego?
 
Jeżeli to forum ma nadal funkcjonować, to powinno byc utrzymane z funduszu Ogólnopolskiego ZZ (który mam nadzieję powstanie), a nie z kasy związków opolskich i darowizn. Jeżeli tak się nie stanie, to sorry (tylko jeden klub piłkarski na świecie nie ma sponsora - FC BARCELONA) i trzeba przejśc na reklamy, dla forumowiczów to niewielki problem, a fundusze na działalnośc i modernizację zawsze będą, tak mi sie wydaje.
 
kola2
Forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:36 pm Temat postu: NAPISZ ILE KASY
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
SŁAWEK NAPISZ ILE KASY NA UTRZYMANIE FORUM DO TEJ PORY NAPŁYNĘŁO
 
j_a_nek napisał:
kola2
Forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 11:36 pm Temat postu: NAPISZ ILE KASY
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
SŁAWEK NAPISZ ILE KASY NA UTRZYMANIE FORUM DO TEJ PORY NAPŁYNĘŁO


ALE MASZ PROBLEM
 
digital41
Tak jak napisał kola2 tu nie chodzi o zarabiania wielkich pieniędzy a o zapewnienie prawidłowego funkcjonowania forum.
Piszesz o wielkiej wartości forum, porównujesz je do nasza-klasa.pl ? nie mąć ludziom w głowach opowiadając takie bajki. Do zarabiania na reklamach potrzebna jest odpowiednia tematyka a temat celnik jest raczej kiepską tematyką... poza tym wszem i wobec wiadomo, że fora internetowe są najgorszym miejscem na reklamy.
W najbliższym czasie przejdziemy na inny skrypt forum i inny typ hostingu a o ile Sławek się zdecyduje na tworzenie nowego ZZ uruchomimy portal.
 
precz z reklamami!!!! mysle ze ze składek tez sie da spokojnie utrzymac forum. a wogóle to jestesmy kiepskim targetem dla reklamodawców. zdecydowanie za mało zarabiamy :twisted:
 
Forum internetowe, tak jak rozpaliło ogień (spontanicznie-nie wydaje mi się, że przez kilku zapaleńców) dokładnie w taki sam sposób zostało wygaszone (przez stronę rzadową, kadre kierowniczą).

Dlatego uważam, że nie byłoby źle na przyszłość, gdyby imiennie się rejestrować (tylko dla funkcjonariuszy celnych + parę upowaznionych osób ) oczywiście dane osobowe tylko do wiadomości admina, a na forum wybrany nick. Naprawdę podwyższyłoby to merytorycznośc wypowiedzi, a w połączeniu z powstaniem Jednego ZZ mogłaby to być od razu forma przeprowadzania głosowań, wyborów i podejmowania głównych decyzji. Co o tym myslicie?

Ludzie musza wiedzieć, że wpisując się anonimowo i tak nie sa anonimowi, więc lepiej się zarejestrować :!:
 
kola2
Forumowicz



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 17


Nowy postWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:38 am Temat postu: TO KIEDY SŁAWEK NAPISZE ILE KASY DOSTAŁ NA UTRZYMANIE FORUM?
Opis: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
TO KIEDY SŁAWEK NAPISZE ILE KASY DOSTAŁ NA UTRZYMANIE FORUM?
 
Back
Do góry