• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Szukam naszywek do mojej kolekcji

RGSB

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2024
Posty
1
Punkty reakcji
6
Witam wszystkich,

Nazywam się Patrick i jestem kolegą z niemieckiej służby celnej. Od kilku lat zbieram naszywki z rękawami z administracji celnych na całym świecie. Zebrałem już kilka odznak z Polski, ale wciąż brakuje mi kilku starszych egzemplarzy, aby uzupełnić moją kolekcję. Pomyślałem, że może jeden lub drugi mógłby mi pomóc. W zamian mogę zaoferować inne naszywki celne, policyjne i IPA

Załączyłem zdjęcie mojej dotychczasowej kolekcji oraz zdjęcie naszywek, których mi brakuje.

Jeśli ktoś nie chce się wymieniać, ale chciałby wysłać mi zdjęcie naszywki, której jeszcze nie mam w swojej kolekcji i oczywiście nie znam, to oczywiście chętnie dowiem się, jakie inne naszywki, których nie znam, tam są

P.S. Mam nadzieję, że post tutaj jest ok. Dział „Ogłoszenia” wydawał mi się trochę martwy.

Pozdrawiam,
Patrick

Mam to:
have.png


Szukam tych:
search.png
 
Myślałem, że pomogę. Niestety zostały razem z odzieżą w fabryce, mojej ostatniej fabryce... Co najmniej dwie, jak nie trzy, których poszukujesz. Do fabryki nie mam ochoty się nawet zbliżyć. Pozdrawiam
Ale zapytam jednego człowieka, co do fabryki jeszcze jeździ. Dam znać.
 
Może to nieładnie wcinać się komuś w poszukiwania ale również kolekcjonuje nasze naszywki. Mam braki w tych przed 2006. Czyli GUC GIC, Wywiad Skarbowy, starcze naszywki Urzędów i Izb Celnych itp. Jeśli ktoś miał by faktycznie na zbyciu chętnie odkupię.
Pozdrawiam
 
Może to nieładnie wcinać się komuś w poszukiwania ale również kolekcjonuje nasze naszywki. Mam braki w tych przed 2006. Czyli GUC GIC, Wywiad Skarbowy, starcze naszywki Urzędów i Izb Celnych itp. Jeśli ktoś miał by faktycznie na zbyciu chętnie odkupię.
Pozdrawiam
Jesteś drugi w kolejce 👍🏻
 
Może to nieładnie wcinać się komuś w poszukiwania ale również kolekcjonuje nasze naszywki. Mam braki w tych przed 2006. Czyli GUC GIC, Wywiad Skarbowy, starcze naszywki Urzędów i Izb Celnych itp. Jeśli ktoś miał by faktycznie na zbyciu chętnie odkupię.
Pozdrawiam
"Nasze naszywki"...

Może nieładnie, że się wcinam w dyskusję, ale jak mnie pamięć nie myli, to zarówno GiC, jak i RiC, jak i BDS (czyli Wywiad Skarbowy, czyli UKS...) działały w ramach Służby Cywilnej...

Koledzy Celnicy mieli przez chwilę BDC, ale jak mnie pamięć nie myli, to osoby tam pracujące też w końcu skończyły w Służbie Cywilnej. 🤔

No nie wiem, bo upał na dworze, ale za tyle hejtu co się tu na cywili wylało, to dobrze rozumiem, że chcecie zbierać jakieś "sweterkowe" naszywki? 😂

A tak serio... Może teraz właśnie jest najlepsza pora, żeby przestać "się wspólnie obrażać i lekceważyć" i razem przypomnieć obecnie nam rzadzącym, że to co zrobił PiS z naszymi formacjami to totalny absurd i głupota.

Wieści z Wawy mowią, że od dwóch miesiący działa w MF zespół pracujący nad zmianami w KASie, a wszystkie strony związkowe o tym milczą, plotąc jedynie o iluzorycznych podwyżkach, które sobie ponoć wszyscy blokują. Zabawa trwa, bo napuszcza się starych na młodych, młodych na starych, sweterki na mundurki i vice versa...

Moze najwyższa pora, by się zainteresować tym, co wykminiają na Świetokrzyskiej i wystąpić o swoje, bo skoro tak nam razem źle ze sobą, to trzeba podpowiedzieć MFowi, jak bezpoleśnie przeprowadzić ten rozwód.

Pozdrawiam ciepło...
 
Back
Do góry