• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Scenariusze powyborcze dla KAS.

Zaczyna się. Ciekawe, kto napisze lub już napisał ustawę. Pewnie sie nie dowiemy.

 
Nadgodziny do wypłaty nie do odbioru wg TK . Dzieje się!

Sprawią że nadgodzin nie będzie.
 
Zaczyna się. Ciekawe, kto napisze lub już napisał ustawę. Pewnie sie nie dowiemy.

Nic nie dostaną a komendanci kadencyjni czy rotacyjni czy stali dalej będą robić co im każe władza.Do niektórych nie dociera że na wyborach pomylili adresy,a kolejne wybory mogą już nie być potrzebne bo sejm w Polsce będzie miał mniejsze uprawnienia niż sejm stanowy w usa a prezydent będzie czymś w rodzaju gubernatora.Obstawiał ktoś że ruscy zaatakują ukrainę?nasi zachodni unijczyki są po tych samych pieniądzach tylko inaczej to robią.Jeden z polskich oficerów wywiadu ostatnio ciekawie to wyjaśnił ,,albo Polska będzie silna albo wcale jej nie będzie"
Sławku idziesz do tuska z projektami obywatelskimi?wynik tego jest już znany.
 
Ostatnia edycja:
Nic nie dostaną a komendanci kadencyjni czy rotacyjni czy stali dalej będą robić co im każe władza.Do niektórych nie dociera że na wyborach pomylili adresy,a kolejne wybory już nie będą potrzebne bo sejm w Polsce będzie miał mniejsze uprawnienia niż sejm stanowy w usa a prezydent będzie czymś w rodzaju gubernatora.
Obyś nie miał racji.
Ale tak się w świecie pozmieniało.
Że nieprawdopodobne może stać się możliwe.

Nowe pokolenie musi odkryć swoją drogą do Kanaanu i swojego Mojżesza.
Nam się udało, ale tylko w wymiarze emerytalnym
Z którego odgryzają, co tylko mogą.
Mimo tego, że nieźle pilnowaliśmy wędrówki.
Mimo tego, że różni byli przewodnicy.
Mimo tego, że do maksa emerytalnego trochę jeszcze brakuje 🤔.
 
Obyś nie miał racji.
Ale tak się w świecie pozmieniało.
Że nieprawdopodobne może stać się możliwe.

Nowe pokolenie musi odkryć swoją drogą do Kanaanu i swojego Mojżesza.
Nam się udało, ale tylko w wymiarze emerytalnym
Z którego odgryzają, co tylko mogą.
Mimo tego, że nieźle pilnowaliśmy wędrówki.
Mimo tego, że różni byli przewodnicy.
Mimo tego, że do maksa emerytalnego trochę jeszcze brakuje 🤔.
Pensje dolnych też poszły znacznie do góry,pod koniec kadencji tuska młodzi na granicy zarabiali dwa koła z dodatkami,pis wysadził od razu minimalną na lekko trzy ponad.Emerytury mundurowe ,szacun dla Sławka ale bez znacznej pomocy pisiaków nic by z tego nie było-realny scenariusz to 25 od dnia wyroku TK, słyszałem komentarz konstytucjonalisty po wyroku,były jeszcze inne smaczki np.na Podkarpaciu że niektórym kopora opadła z wrażenia.
To są fakty.
Co do Polski uprawnienia są przez lata odbierane przez unię metodą plasterkowania i jest zagrożenie że teraz może to przyśpieszyć.
Za 30 procentowe podwyżki dla nauczycieli kto zapłaci jak myślicie?
 
Pensje dolnych też poszły znacznie do góry,pod koniec kadencji tuska młodzi na granicy zarabiali dwa koła z dodatkami,pis wysadził od razu minimalną na lekko trzy ponad.Emerytury mundurowe ,szacun dla Sławka ale bez znacznej pomocy pisiaków nic by z tego nie było-realny scenariusz to 25 od dnia wyroku TK, słyszałem komentarz konstytucjonalisty po wyroku,były jeszcze inne smaczki np.na Podkarpaciu że niektórym kopora opadła z wrażenia.
To są fakty.
Co do Polski uprawnienia są przez lata odbierane przez unię metodą plasterkowania i jest zagrożenie że teraz może to przyśpieszyć.
Za 30 procentowe podwyżki dla nauczycieli kto zapłaci jak myślicie?
a za podwyżki dla nas, między innymi te, o których piszesz, to kto zapłaci, jak myślisz?
 
Pensje dolnych też poszły znacznie do góry,pod koniec kadencji tuska młodzi na granicy zarabiali dwa koła z dodatkami,pis wysadził od razu minimalną na lekko trzy ponad.Emerytury mundurowe ,szacun dla Sławka ale bez znacznej pomocy pisiaków nic by z tego nie było-realny scenariusz to 25 od dnia wyroku TK, słyszałem komentarz konstytucjonalisty po wyroku,były jeszcze inne smaczki np.na Podkarpaciu że niektórym kopora opadła z wrażenia.
To są fakty.
Co do Polski uprawnienia są przez lata odbierane przez unię metodą plasterkowania i jest zagrożenie że teraz może to przyśpieszyć.
Za 30 procentowe podwyżki dla nauczycieli kto zapłaci jak myślicie?
Ale te 'podwyżki' dla nauczycieli, to raczej wyciągnięcie ich z dołka, w który wpędził ich pis. Wyprowadzacz psów zarabia więcej niż obecnie nauczyciel kontraktowy.
 
Nauczyciel powinien mieć najpierw szacunek i nie bać się ucznia czy jego rodzica.
To wszystko próba spłacenia wyborczych obietnic, ta podwyżka, słuszna zresztą.
Posłuchajcie, parę informacji których nigdzie nie uświadczycie. Między innymi o służbach, może nie bezpośrednio też o nas. Swoją drogą Tomka nie znałem od tej strony 👍.

 
Nauczyciel powinien mieć najpierw szacunek i nie bać się ucznia czy jego rodzica.
To wszystko próba spłacenia wyborczych obietnic, ta podwyżka, słuszna zresztą.
Posłuchajcie, parę informacji których nigdzie nie uświadczycie. Między innymi o służbach, może nie bezpośrednio też o nas. Swoją drogą Tomka nie znałem od tej strony 👍.

Bełkot
 
Może twoim zdaniem to jakiś bełkot ale każdy ma prawo do wyrażania opinii ,a lata wcześniej wyraził ją już jeden bardzo znany polityk, były premier J. Oleksy mówiąc cyt. „Gangi kosmopolityczne rozkradły Polskę”. Oleksy ujawnił patologie III RP i lewicy"


Dla mnie osobiście to co usłyszałem w wywiadzie, o którym mówisz "bałkot" nie stanowi nowości, choć do niedawna miałem nadzieję na rozsadek wyborców . I dlatego m.in. podchodzę b. sceptycznie a nawet krytycznie do pomysłu utworzenie kolejnej odrębnej spec służby-SCS bo kto miałby ją stanowić , a kto tym bardziej nią "-zarządzać /dowodzić" jak nie kolejne koligacje mafijno- rodzinne ,układy ,zgnilizna mentalna ,bez jakiejkolwiek postawy patriotycznej, chyba że dla własnych doraźnych celów.
Prościej to ujmując "siejąc zboże bierze się zdrowy materiał siewny"
 
Ostatnia edycja:
Może twoim zdaniem to jakiś bełkot ale każdy ma prawo do wyrażania opinii ,a lata wcześniej wyraził ją już jeden bardzo znany polityk, były premier J. Oleksy mówiąc cyt"„Gangi kosmopolityczne rozkradły Polskę”. Oleksy ujawnił patologie III RP i lewicy"


Dla mnie osobiście to co usłyszałem w wywiadzie, o którym mówisz "bałkot" nie stanowi nowości, choć do niedawna miałem nadzieję na rozsadek wyborców . I dlatego m.in. podchodzę b. sceptycznie a nawet krytycznie do pomysłu utworzenie kolejnej odrębnej spec służby-SCS bo kto miałby ją stanowić , a kto tym bardziej nią "-zarządzać /dowodzić" jak nie kolejne koligacje mafijno- rodzinne ,układy ,zgnilizna mentalna ,bez jakiejkolwiek postawy patriotycznej, chyba że dla własnych doraźnych celów.
Prościej to ujmując "siejąc zboże bierze się zdrowy materiał siewny"

Wchodząc w nową rzeczywistość polityczno gospodarczą w latach 90 byliśmy biedakami z jednym wyjątkiem.

Niektórzy mieli dostęp albo o niego zadbali, aby się uwłaszczyć.

I tym biedakom z osłoną medialną m.in. ludzi kościoła zafundowano ... restrukturyzację, cokolwiek to słowo oznacza.

To trwa do dzisiaj i nawet dalej. Nie wolno nawet powiedzieć, że xipa , .urwa oraz .upa .
 
Wielka wymiana urzędników. Odchodzą dyrektorzy i wicedyrektorzy związani z obecną władzą


 
myślę, że więcej osób przyjmie z radością ich odejście niż ze smutkiem. Dla mnie każda zmiana wiąże się z nowymi możliwościami, przynajmniej na początku będą udawać że chcą rozmawiać ze związkami i że są inni niż poprzednicy, po jakimś czasie wszystko wróci do starego bałaganu pod nowym szyldem.
 
Back
Do góry