• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Rozpatrzenie odwołania przez CKL

Lukasss

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Luty 2024
Posty
5
Punkty reakcji
1
Dostałem pismo z CKL ,że po rozpatrzeniu odwołania z RKL (opinia psychologa i psychiatry rekrutacja do służby ) i przeprowadzonych badaniach uchyla w całości zaskarżone orzeczenie, i przekazuje do ponownego rozpatrzenia celem dalszego procedowania przez RKL. I tu moje pytanie co dalej, czy jeszcze raz będę miał badania psychologa i psychiatry skoro CKL wydała pozytywną opinię, czy tylko resztę badań których jeszcze nie miałem.
 
Najprawdopodobniej będziesz miał badania w zakwestionowanym przez Ciebie zakresie, jak napisała CKL :

czyli de facto całość do potórki
Trochę mija się z celem powtarzanie badania u psychologa który mnie uwalił i którego opinie odrzuciła komisja. To oczywiste że będzie chciał podtrzymać swoją opinię.
 
Trochę mija się z celem powtarzanie badania u psychologa który mnie uwalił i którego opinie odrzuciła komisja. To oczywiste że będzie chciał podtrzymać swoją opinię.
A badania psychologa i psychiatry miałem robione w Warszawie w CKL. I napisali ,że po przeprowadzonych badaniach nie stwierdzają przeciwskazań.
 
A badania psychologa i psychiatry miałem robione w Warszawie w CKL. I napisali ,że po przeprowadzonych badaniach nie stwierdzają przeciwskazań.
Sam wiesz, więc sam sobie odpowiadasz. Może w takim razie zrobisz pozostałe badania. W pierwszym poście napisałeś , że CKL uchyla w całości orzeczenie,a nie wiadomo w jakim zakresie !

Ponadto uważaj : nie rozpoczynaj dwóch takich samych wątków. Świadczy to jednak o jakiejś Twojej niestabilności lub niepewności.
 
Sam wiesz, więc sam sobie odpowiadasz. Może w takim razie zrobisz pozostałe badania. W pierwszym poście napisałeś , że CKL uchyla w całości orzeczenie,a nie wiadomo w jakim zakresie !

Ponadto uważaj : nie rozpoczynaj dwóch takich samych wątków. Świadczy to jednak o jakiejś Twojej niestabilności lub niepewności.
Po dodaniu postu nie widziałem pierwszego bo coś się przywiesilo, a po dodaniu drugi raz pojawiły się dwa. I nie odpowiadam sobie sam tylko zawarłem niepełna treść więc dopisałem dla lepszego zrozumienia mojego pytania .
 
Back
Do góry