• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rozmowa kwalifikacyjna

rzeczywiście test był banalny i zaskoczyła mnie tak mała liczba pytan z wiedzy ustawowej. z kolei test psychologiczny to dopiero był ubaw :D
 
P. psycholog ma profil psychologiczny przyszłego f-sza i wg tego przeprowadza rozmowę. Profil ten w dość dyskretny ale skuteczny sposób eliminuje jednostki myślące i ambitne. W departamencie SC chodzą słuchy, że jeszcze kapelan będzie uczestniczyć w procesie rekrutacji. Póki co zakres jego uczestnictwa w w/w jest owiany tajemnicą. Wiem to z samego źródła ale nieoficjalnie. Mój kuzyn pracuje w MF :)
 
Prawość Twą córko sprawdzać będzie i intencje :D
Korespondencję z proboszczem Twym wymieni i opinii zasięgnie.

No za coś kasę brać musi, nie ?:)
 
Czy ktoś zdążył zauważyć jakie teraz będą hardkorowe wymagania do SC? Test sprawnościowy? Pompki, brzuszki i przysiady, czy może stanie na rękach i bieg dookoła Octowej? Test z wiedzy na 40 pytań i 40 minut (w poprzednim naborze test z ustawy był tak łatwy, że wystarczyło raz przeczytać ustawę, żeby go rozwiązać)? Co to się ponarabiało? Do czego zmierza Minister Finansów wprowadzając takie restrykcje? Bo chyba to nie ułatwi "ludziom z ulicy" dostać się do Służby Celnej?
Pojawiło się ogłoszonko wczoraj. Ciekawe czy znów zgłosi się ponad 400 osób.
 
P. psycholog ma profil psychologiczny przyszłego f-sza i wg tego przeprowadza rozmowę. Profil ten w dość dyskretny ale skuteczny sposób eliminuje jednostki myślące i ambitne. W departamencie SC chodzą słuchy, że jeszcze kapelan będzie uczestniczyć w procesie rekrutacji. Póki co zakres jego uczestnictwa w w/w jest owiany tajemnicą. Wiem to z samego źródła ale nieoficjalnie. Mój kuzyn pracuje w MF :)

Jeśli tak twierdzisz po zapoznaniu się z zakresem testu psychologicznego to mam wątpliwości co do prawidłowego myślenia Twojej jednostki i ambicji.
 
Back
Do góry