• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Referendum

tracer

Użytkownik
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
159
Punkty reakcji
0
Jak przebiega referendum?
Wszyscy są za akcją protestacyjną? Wszyscy będą protestować?

A najważniejsze: Czy wszyscy w ogóle wzieli udział w głosowaniu, czy nawet na to brak im odwagi?
 
W sekrecie zdradzę, że referendum w pewnych komórkach IC K-ce już rozpoczęte.
 
Heniek dostał kwity z kilku referatów ale nie wiemy czy je przesłał do BB:) Generalnie chyba kazdy zdaje sobie sprawe, z tego iz nasze obecne działania to dla SC byc albo nie być.... Dla Kadry również... Wiem ze w Urzedach K-ce, BB i Gliwicach sa nastroje bojowe. Nie wiem co się dzieje w Częstochowie.
 
została im tylko modlitwa

w Częstochowie doszli do wniosku,żena modlitwy już jest za późno ,idą w kierunku warszaw
 
tracer napisał:
Jak przebiega referendum?
Wszyscy są za akcją protestacyjną? Wszyscy będą protestować?

A najważniejsze: Czy wszyscy w ogóle wzieli udział w głosowaniu, czy nawet na to brak im odwagi?
żeby się tylko nie skończyło na "totolotku" na co ty czekać, trzeba drogi blokować, zboże wysypywać. Jak będziemy czekać to nawet puszek po piwie nie znajdziemy bo nam śmietniki zajmą. Ciekawe tylko jak ma ten protest wyglądać: mam sobie powiesić wstęgę czarną? To ja wolę udawać katatonię. działajmy!!!
 
Back
Do góry