• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przyjęcia do służby w IC Przemyśl

Młodzi nie mogą iśc do pracy? śmieszni jesteście czasami. a nie którzy to tylko szukaja dziury w całym zeby tylko bylo ze sie przyczepili do czegoś.
 
co Wy na to ?
pospolite ruszenie w IC i UC w sumie ponad 30 osób ma być przesuniętych do Medyki i Korczowej a na ich miejsce nowoprzyjęci.
 
?

czyżby wiatr histo/e/rii na wysuniętej placówce. jeśli tak to zobaczymy ciekawe rzeczy tu i tam. być może zaczyna się ustawka pod "ustawkę".
Mr Jack czy można liczyć na oficjalne szczegóły z centrali, czy też posłużymy się cudzymi rączkami jak zawsze :D?
To oczywiście pytanie retoryczne.
 
W dniu dzisiejszym SSC J. Kapica gościł w Rzeszowie oraz Medyce, czy ma ktoś jakieś informacje ?
 
pewnie z 15 osob juz zaklepanych, o pozostałe 2 miejsca bedzie rywalizowało około 500 osob, co daje 250 osob na 1 miejsce ;) to oczywiscie pol zartem, pol serio, sprobowac mozesz :)

ma ktos jakies przykladowe testy?
 
Na pewno 15 z plecakami i oczywiści będą mieli maximum na testach, hehehe....
wybitni muszą być !!!!
 
Na pewno 15 z plecakami i oczywiści będą mieli maximum na testach, hehehe....
wybitni muszą być !!!!

Bez przesady testy były banalne, przynajmniej dla kogoś kto przyswoił perfect ustawę o SC, zna w stopniu podstawowym j.angielski, umie matematykę (99%ludzi wczoraj zdających nie umiało rozwiązać 3 zadań z matmy) i ma trochę pojęcie o świecie. Ja osobiście nie mam pleców i test rozwaliłem w krótką chwilę bo się uczyłem.

Pozdrawiam
 
Back
Do góry