• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

przewodniczacy zwiazkow zawodowych

mela

Użytkownik
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
335
Punkty reakcji
1
Miasto
warszawa
witam,wydaje mi sie ze nadszedl czas aby pomyslec o zmianie przewodniczacego zwiazkow zawodowych z urzedu na lotnisku ,
czekam na odpowiedz czy jestescie zadowoleni z pracy obecnego zarzadu-brak zebrania od 3 lat....
brak konsultacji z czlonkami zwiazkow...
owszem Jarek poswieca czas na dzialalnosc zwiazkowa ale brak dla mnie efektow,wiec czekam na wypowiedz innych osob pracujacych na lotnisku w-wa czy myslicie tak samo CZAS NA ZMIANY..pozdr
 
witam,brak wpisow czyzby rownal sie zadowoleniu z przewodniczacego,czy tez koniecznosc zalogowania sie odstrasza potencjalne osoby chcace wypowiedziec sie na forum....
 
Hello! Nasz Jareczek i jego zastępcy nie robią nic , chodzą na kawke do dyrekcji, rąsia, buzi, ksiądz mediator i NIC, opowiadaja jak to wyglada ze strony prawnej , pouczaja ,że nic nam nie wolno, uswiadamiaja jak nam dobrze, na zadane pytania zaczynaja od prawa, ja mam dosyc.Chce zmiany, rozliczenia z działalnosci i do betonu, Koniec wycieczek do Krakowa Ich kadencja konczy sie w kwietniu zrobmy zebranie i wybierzmy kogos sensownego kto umie sie wypowiadac i ma jaja, a nie głupio sie usmiecha. Dopilnujmy tego.
 
no wreszcie

ktos odpowiedzial,bo myslalam ze tylko ja uwazam ze jarek to mysli o interesie dyrekcji a nie naszym...
 
witam,czy jarek byl na spotkaniu w mf,czy wybiera sie jutro do mf....dlaczego nic tutaj do nas nie pisze...czy wam sie to podoba...zastanowcie sie czy jarek nadal ma byc przewodniczacym...
 
Back
Do góry