• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

Mario, w piatek na IC Gdynia pojawilo sie pismo, ze z dniem 16.11.2016 jest zakaz jakichkolwiek roszad personalnych.W szczegolnie uzasadnionych, potrzeba cheili, przypadksch Dyrektor musi uzyskac zgode miloscieie nam panujacego MB - to tak na minimalne pocieszenie, jezeli w ogole mozna mowic o jakims pocieszeniu

ta informacja jest tylko na intranecie IC Gdynia w aktualnościach. ciekawe dlaczego ZZ o tym milczą i w innych IC ani słowa? Czy ZZ widziały to polecenie na piśmie??
 
AdamDworcow napisał:
...ciekawe czy słynne powiedzenie by nie dyskutować z idiotą sprawdza się również w przypadku koni
Koń może dyskutować z kim zechce.
Nawet z idiotą!

Koń vs AdamDworcow 1 : 0

Panie Adamie, dałeś się Pan podejść, jak młodziak...

angel81 napisał:
Z innej beczki. Czy to prawda że w niektórych IC ruszyła ocena kandydatów pod kątem Wzorcowego Profilu Kandydata jako f-sza zatrudnionego w KAS. Przyznawane są jakieś punkty itd.

Wzorcowy Profil Kandydata - no ładnie, coś w tym musi być bo i mi się obiło o uszy jakieś punktowanie, ale z taką nazwą spotykam się po raz pierwszy. Wychodzi więc na to, że będzie powtórka z rozdania nowych stopni w 2009 roku i pierwszego wartościowania.

Znowu będą nas wrzucać w tabelki i choćbyś miał pełną szufladę szkoleń i certyfikatów, to jeśli nie będzie ich w tabelce, to gówno dostaniesz. Najbardziej wartościowe będą najmniej potrzebne w codziennej pracy, za to tak lubiane przez wszelkiej maści "ekspertuff" i "koordynatoruff". No nic, był czas przywyknąć, może chociaż za staż jakieś punkciki będą...
 
Koń vs AdamDworcow 1 : 0

Panie Adamie, dałeś się Pan podejść, jak młodziak...



Wzorcowy Profil Kandydata - no ładnie, coś w tym musi być bo i mi się obiło o uszy jakieś punktowanie, ale z taką nazwą spotykam się po raz pierwszy. Wychodzi więc na to, że będzie powtórka z rozdania nowych stopni w 2009 roku i pierwszego wartościowania.

Znowu będą nas wrzucać w tabelki i choćbyś miał pełną szufladę szkoleń i certyfikatów, to jeśli nie będzie ich w tabelce, to gówno dostaniesz. Najbardziej wartościowe będą najmniej potrzebne w codziennej pracy, za to tak lubiane przez wszelkiej maści "ekspertuff" i "koordynatoruff". No nic, był czas przywyknąć, może chociaż za staż jakieś punkciki będą...

A popytajcie w swoich ka... czy nie było prowadzone uaktualnianie posiadanych uprawnień np. SPB , pozwoleń, wykształcenia, kursów i szkoleń itp itd... ( tz. plusy dodatnie i ujemne :) )
 
Dla wszystkich nawołujących do kapitulacji , do wszystkich z pochylonymi do ziemi głowami .... To nie koniec innowacji naszego miłościwie panującego ... !!!
Kolejne skrzętnie chowane po szufladach decyzje obawiam się , że większość osób to nawet wgniecie w "glebę"

Jak widać można jeszcze więcej i jeszcze więcej ..... wystarczy tylko pozwolić na wszystko :cool:

Później przed gwiazdką spowiedź i modlitwa na Jasnej Górze i już można świętować, jak prawdziwy chrześcijanin ! Bravo !!!
 
Na stronie skarbowcy.pl piszą, że UKSowcy mają gwarancje zarobków nie mniejszych niż w tej chwili. Powierdził im to odpowiednik naszego SSC( generalny inspektor czy coś koło tego). Pamiętając ja przechodzili do nas w 2003 oraz jak wskakiwali w mundury w 2010 ( stanowiska eksperckie z wartościowaniem 0,00) myślę, że to możliwe.
 
słyszałem, że osoby z kancelarii UC jeżdżą od kilku dni po bazarach nie będąc w OC, nie wiem na jakich zasadach, coś jest mowa o zakazie przenosin do innych komórek. Na pewno ma to związek z rozdawaniem kart w KAS.
 
Ostatnia edycja:
Na stronie skarbowcy.pl piszą, że UKSowcy mają gwarancje zarobków nie mniejszych niż w tej chwili. Powierdził im to odpowiednik naszego SSC( generalny inspektor czy coś koło tego). Pamiętając ja przechodzili do nas w 2003 oraz jak wskakiwali w mundury w 2010 ( stanowiska eksperckie z wartościowaniem 0,00) myślę, że to możliwe.

Bardzo ważny temat podczas rozmowy z kierownictwem SC w dniu 30.11.2016 r.
Związki Zawodowe, powinny ten temat podnieść podczas spotkania,odnośnie wynagrodzenia w SC.
 
Back
Do góry